WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DISTRIBUTIONSERVICES PROMOTIONALSERVICES DIGITALPRINTINGHOUSE HOSTINGHOMER E-PUBLICATIONS

News

Pan Jerzy Majewski nowym Prezesem OSDW Azymut. Pani Teresa Włochyńska - Trukawka przyjmuje awans do Zarządu WN PWN.

''Chciałabym poinformować, że moja misja zarządzania Azymutem, którą rozpoczęłam w 2003 r., dobiegła końca. Ponieważ Azymut kierowany przeze mnie przez 8 lat stał się liderem w swojej branży, uważam, że mogę - bez obawy o jego dalszą pozycje na rynku i rentowność - podjąć się nowych zadań i powierzyć zarządzanie Azymutem kolegom z Zarządu.

Dlatego zdecydowałam się przyjąć propozycję awansu, złożoną mi przez Radę Nadzorczą WN PWN i z dniem 12 grudnia br. dołączyć do Zarządu Wydawnictwa Naukowego PWN, by wesprzeć spółki Grupy PWN w działaniach w obszarze sprzedaży i marketingu, a przez to, mam nadzieję - przyczynić się do przywrócenia całej Grupie PWN oczekiwanej przez właścicieli rentowności.

Jednocześnie z przyjemnością informuję, że z dniem 12 grudnia na mój wniosek Pan Jerzy Majewski został promowany na stanowisko Prezesa Zarządu OSDW Azymut, a Pani Magdalena Kołodziejska została powołana na Członka Zarządu. Tym samym, wraz z Panią Dorotą Rostkowską, Zarząd Spółki pozostaje trzyosobowy.'' - pisze Pani Teresa.

Była Pani Prezes OSDW Azymut w swoim liście otwartym podziękowała również wszystkim partnerom biznesowym OSDW Azymut za dotychczasową owocną współpracę.

''Chciałabym wszystkim kontrahentom Azymutu  bardzo serdecznie podziękować - za współpracę, znakomite relacje biznesowe i za Państwa udział w rozwoju Azymutu w ciągu tego ośmioletniego okresu zarządzania przeze mnie spółką.


Wydawcom - dziękuję za zaufanie, jakie okazali Azymutowi przez powierzenie mu zadania sprzedaży i dystrybucji swoich publikacji, za ich wyrozumiałość i cierpliwość w trudnych chwilach firmy, kiedy przenosiliśmy działalność do Strykowa, kiedy nie zawsze wszystko działało tak, jak powinno. Dziękuję za dobrą współpracę marketingową i promocyjną oraz za Państwa życzliwość, której niejednokrotnie doświadczyłam. Zachęcam Państwa do dalszej wzmożonej współpracy z Azymutem, w szczególności w przyszłym roku - w związku z inwestycjami Azymutu w podwojenie przepustowości logistycznej i uruchomienie drukarni cyfrowej. Namawiam także do udziału w dystrybucji treści cyfrowych, którą to działalność Azymut przejmuje od spółki iFormat.

Księgarzom - za wybór Azymutu na swojego partnera w handlu i marketingu, za zaufanie, które nam Państwo okazywali przez tyle lat, podejmując decyzje o kupowaniu książek właśnie w Azymucie, za Państwa otwartość na wdrażane przez Azymut nowe technologie. Dziękuję za wkład w doskonalenie Azymutu przez Państwa aktywny udział w naszym Forum, za korzystanie z Magazynu Wirtualnego, a także za udział w tworzeniu i wyborze programu księgarskiego „Homer" oraz za współpracę z nami w zakresie rozwoju hostingu księgarskiego.

Przedstawicielom organizacji branżowych, a zwłaszcza tym z Państwa, którzy aktywnie działali w ramach Izby Księgarstwa Polskiego i Stowarzyszenia Księgarzy Polskich - za wspólnie z Azymutem podejmowany trud ochrony interesów księgarstwa niezależnego;

Bibliotekarzom - za nadzwyczaj udaną współpracę, wybór Azymutu jako Państwa dostawcy oraz uznanie naszego Magazynu Wirtualnego za najlepsze źródło informacji i najdogodniejszy sposób składania zamówień, wreszcie - za Państwa wyrazy uznania, które docierały do mnie osobiście i w licznych listach referencyjnych;

Redaktorom prasy branżowej - za życzliwość i rzetelność dziennikarską w dobrych i złych chwilach spółki''.

Ze spokojem pozostawiam Azymut w dobrych rękach. Jestem przekonana, że z tak profesjonalnym zespołem, którym miałam zaszczyt i przyjemność kierować, spółka wykorzysta szanse i znakomicie poradzi sobie z wyzwaniami, jakie przyniesie rok 2012 i następne lata."

 

VIRTUAL WAREHOUSE

TOP - 7 DAYS

 1. (Nie)rozsądne szepty
  Black Victoria
 2. Hulia Nieidealni
  Lievre Anett
 3. W lesie pod wiśniami w pełnym rozkwicie
  Sakaguchi Ango
 4. Siła nawyku
  Duhigg Charles
 5. Man's Search For Meaning
  Frankl Viktor E.
 6. Gangsterzy
  K.C. Hiddenstorm
 7. Ukochane równanie profesora
  Ogawa Yoko
 8. Kasta Granice pokusy
  Litkowiec Kinga, Ana Rose