WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
STRONA STARTOWA

DLA KSIĘGARŃ


Zaufanie 1800 księgarzy to wynik ciągłego doskonalenia usług na polskim rynku książki. Powyżej 90 tys. indeksów, w tym ponad 74 tys. tytułów w ciągłej sprzedaży!

DLA WYDAWNICTW

Jesteśmy nie tylko liderem sprzedaży książek, ale również platformą dystrybucyjną oferującą swoje usługi w nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie, k. Łodzi.

DLA BIBLIOTEK


Już ponad 2800 bibliotek doceniło wygodę współpracy z naszą firmą. Najbogatsza oferta na rynku, funkcjonalny Magazyn Wirualny- to biblioteki chwalą sobie najbardziej.

AKTUALNOŚCI

 

Szanowni Państwo!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, chcemy zapewnić Państwa, że wdrożyliśmy szereg procedur wewnętrznych oraz środki ochrony, które w naszym przekonaniu mogą ograniczyć wpływ sytuacji na bieżące funkcjonowanie Spółki.

W chwili obecnej nie przewidujemy zmian w bieżącej obsłudze zamówień i wszystkich procesów z tym związanych. Nasze magazyny i  biuro pracują w dotychczasowych godzinach, jednak dla bezpieczeństwa ograniczyliśmy dostęp  i kontakt  bezpośredni na rzecz  kontaktu telefonicznego, mailowego lub  przez  komunikatory (nasza  organizacja  wykorzystuje do tego celu Microsoft Teams).

W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu telefonicznego z poszczególnymi pracownikami korzystającymi z telefonów stacjonarnych, co wynikać może z systemu pracy zdalnej wprowadzonego w niektórych obszarach, prosimy o kontakt mailowy. Wszelkie informacje kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie http://www.azymut.pl w zakładce Współpraca/Kontakt. Obsługę wszelkich zgłoszeń mailowych prowadzimy na bieżąco.

Opracowaliśmy scenariusze na wypadek sytuacji kryzysowych, które przewidują pewne ograniczenia w realizacji zamówień i bieżącej współpracy. W najgorszym przypadku będziemy zobligowani do  okresowego  wstrzymania  obsługi  ze  względu na brak zasobów ludzkich lub kwarantannę, którą może być objęty właściwie każdy podmiot  gospodarczy. Wierzymy jednak, że podjęte przez nas działania minimalizują możliwość wystąpienia najgorszego scenariusza lub w znacznym stopniu ograniczą jego skutki.

Jednocześnie informujemy, że mamy ograniczony wpływ na działania podejmowane przez naszych podwykonawców, co może mieć dodatkowy wpływ na sposób funkcjonowania naszej organizacji i realizację dostaw do Klientów. Niemniej jednak, monitorujemy działania jakie podejmują podwykonawcy w tym zakresie i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie.

Informacje o stanie realizacji dostaw mogą Państwo monitorować bezpośrednio na stronach operatorów.

O wszystkich zaistniałych trudnościach, zmianach w funkcjonowaniu, ewentualnym ograniczeniu obsługi będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby  wspierać  Państwa  i dbać o nasz  wspólny biznes. W tak wyjątkowej sytuacji liczymy na obustronne zrozumienie podejmowanych działań oraz wzajemnych  potrzeb. Jesteśmy przekonani, że  w sytuacjach które tego wymagają, będziemy umiejętnie wykraczać  poza  ramy  ustalonej współpracy  dla  dobra  naszego wspólnego biznesu.

Z poważaniem,

Prezes Zarządu - Karol Dziarnowski

 

więcej      

Twoja Księgarnia 4/2019

 

W grudniu do księgarń trafił nowy numer kwartalnika "Twoja Księgarnia".

Zapraszmy do zapoznania się z zapowiedziami i nowościami wydawniczymi.

więcej      
MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Ostatnia godzina
  Bartłomiejczyk Anna, Gajewska Marta
 2. Detektyw Pozytywka
  Kasdepke Grzegorz
 3. Kolejne 365 dni
  Lipińska Blanka
 4. Pucio mówi pierwsze słowa
  Galewska-Kustra Marta
 5. Arabski książę
  Valko Tanya
 6. Kot Biznesik
  Błażyca Arkadiusz
 7. Syn mafii. Tom 1
  Samanta Louis
 8. Siła nawyku
  Duhigg Charles