WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
STRONA STARTOWA

DLA KSIĘGARŃ


Zaufanie 1800 księgarzy to wynik ciągłego doskonalenia usług na polskim rynku książki. Powyżej 90 tys. indeksów, w tym ponad 74 tys. tytułów w ciągłej sprzedaży!

DLA WYDAWNICTW

Jesteśmy nie tylko liderem sprzedaży książek, ale również platformą dystrybucyjną oferującą swoje usługi w nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie, k. Łodzi.

DLA BIBLIOTEK


Już ponad 2800 bibliotek doceniło wygodę współpracy z naszą firmą. Najbogatsza oferta na rynku, funkcjonalny Magazyn Wirualny- to biblioteki chwalą sobie najbardziej.

AKTUALNOŚCI

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na seminarium Księgarnia przyszłości. Trendy - praktyka - wdrożenia. Innowacje w rozwoju księgarń niezależnych w Polsce i na świecie.


Od prawie 20 lat OSDW Azymut, największy polski dystrybutor książek, jest partnerem polskich księgarń. W tym roku wraz z Good Books chcielibyśmy wesprzeć księgarzy, przekazując informacje o innowacyjnych praktykach pojawiających się w polskim i światowym księgarstwie oraz handlu książkami. Zaprezentujemy także wyniki wewnętrznego badania ankietowego, które na początku roku było przeprowadzone podczas targów INNA STRONA KSIĘGARNI.


Seminarium odbędzie się 18 maja 2018 roku w Sali Barcelona w godzinach 14.00-15.30 podczas 9. Warszawskich Targów Książki, a poprowadzi je Marcin Skrabka.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy poprzez formularz dostępny na stronach www.azymut.pl i www.goodbooks.pl.

Link do rejestracji TUTAJ.

 

więcej      

 

 

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania „Twojej Księgarni", które ukazuje się w nowej szacie graficznej. W tym numerze polecamy Państwa uwadze biografię księdza Jana Kaczkowskiego oraz artykuły o twórczości Jakuba Żulczyka i najnowszych książkach z „Serii Amerykańskiej". Zachęcamy także do lektury wywiadu z Cezarym Harasimowiczem, który napisał kolejną książkę dla młodych czytelników - pt. Mirabelka. Czytelnicy kwartalnika będą mogli przeczytać również o najciekawszych nowościach i zapowiedziach wydawniczych oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami.

więcej      
MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Mali bogowie 2 Jak umierają Polacy
  Reszka Paweł
 2. Zerwa
  Mróz Remigiusz
 3. Żyj lepiej, kochaj mądrzej
  Zimbardo Philip, Sword Rosemary K.M.
 4. Sapiens Od zwierząt do bogów
  Harari Yuval Noah
 5. Kajko i Kokosz Szkoła latania
  Christa Janusz
 6. Powiew ciepłego wiatru Spacer Aleją Róż Tom 5
  Świętek Edyta
 7. Tatuażysta z Auschwitz
  Morris Heather
 8. Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko
  McKay Matthew, Fanning Patrick, Palg Kim, Landis Dana