WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

AKTUALNOŚCI

OSDW AZYMUT NA WARSZAWSKICH TARGACH KSIĄŻKI

Wspólnie z Grupą PWN zapraszamy na nasze stoiska podczas Warszawskich Targów Książki 2021 (nr 4, 5). Do zobaczenia od 9 do 12 września na Placu Defilad w Warszawie!

Na stoisku OSDW Azymut czytelnicy znajdą m.in. Wielkie Litery - książki z dużą czcionką, publikacje dla dzieci (Łajka, Literat, Studio Koloru, Fundacja Instytutu CM), literaturę przybliżającą kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu (Dialog, Kwiaty Orientu), literaturę obyczajową, prozę, poezję, biografie (WasPos, C&T, Book Edit, Plectrum, Wydajemy Książki, Fabuła Fraza, Feniks, Moc Media), komiksy z Kotori, bogatą ofertę akademicką, profesjonalną i popularnonaukową (Scholar, Fundacja Historia, Żywosłowie, Key Text, ADIT, Nieoczywiste. Poradniki Edicon, My Wojownicy), a także literaturę religijną (Nadzieja dla przyszłości).

Dzięki współpracy z naszymi partnerami wydawniczymi czytelnicy i czytelniczki w ciągu czterech targowych dni spotkają u nas kilkunastu autorów literatury obyczajowej, książki dziecięcej i bestsellerowych kryminałów. Nasze stoisko odwiedzą m.in. Bartłomiej Bliski, Marek Tomalik, Samanta Luis, Aneta Krajewska, Barbara Staroń, Ewa Pirce, Katarzyna Samosiej, Magda Stachula, Joanna Kowalczyk-Bednarczyk, Wojciech Włódarczak czy Jakub Strzelecki (lista wszystkich spotkań autorskich dostępna poniżej).

Na stoisku OSDW Azymut na czytelników czeka także wyjątkowa premiera - Egzekucja, najnowsza książka Remigiusza Mroza, kolejna część bestsellerowej serii Joanna Chyłka.

Podczas Warszawskich Targów Książki nie zabraknie również Wydawnictwa Naukowego PWN i Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Po naukowe i popularnonaukowe nowości w specjalnych, promocyjnych cenach zapraszamy czytelników na stoisko nr 5.

Spotkania z autorami i autorkami na stoisku OSDW Azymut (stoisko nr 4):

  • Czwartek, 9 września, 16:00 - 16:45: Leśna Spółka Wiewióra Albina, Bartłomiej Bilski (Fundacja Instytut Carla Mengera)
  • Piątek, 10 września, 16:00 - 16:45: Mela Muter, Karolina Prewęcka (Fabula Fraza)
  • Piątek, 10 września, 18:00 - 18:45: Slow Fashion, Monika Szymor (Moc Media)
  • Sobota, 11 września, 11:00 - 11:45: Breaking rules, Syn mafii, Samanta Luis, Aneta Krajewska (WasPos)
  • Sobota, 11 września, 12:00 - 12:45: Kupidyn, Anioły ciemności, Przyjacielski układ, Monika Rępalska (WasPos)
  • Sobota, 11 września, 13:00 - 13:45: 9 ognisk Marek Tomalik (Book Edit)
  • Sobota, 11 września 14:00 - 14:45: Sto osiemdzięsiąt stopni, Inny, Darcy Trigovise, Daria Muszyńska (WasPos)
  • Sobota, 11 września 15:00 - 15:45: Zaprojektowany układ Barbara Staroń (Plectrum)
  • Sobota, 11 września 15:00 - 15:45: Zbaw nas ode złego, Nie ma mnie bez Ciebie, Ewa Price (Plectrum)
  • Sobota, 11 września 15:00 - 15:45: To, co ukryte, Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska (Plectrum)
  • Sobota, 11 września 16:00 - 16:45: Mrowisko czyli niezwykłe losy mrówki Bak, Marek Łangalis (Fundacja Instytut Carla Mengera)
  • Sobota, 11 września 16:00 - 16:45: Pakt ze smokiem, Jakub Strzelecki (Fundacja Instytut Carla Mengera)
  • Sobota, 11 września 17:00 - 17:45: 10 kotów, Boso, Sam cukier, Katarzyna Samosiej (Studio Koloru)
  • Sobota, 11 września 18:00 - 18:45: Oszukana, Magda Stachula (Edipresse Polska)
  • Niedziela, 12 września 12:00 - 12:45: Mały Wilczek, Mały Jelonek Joanna Kowalczyk-Bednarczyk (Studio Koloru)
  • Niedziela, 12 września 13:00 - 13:45: Dzień Armagedonu. Bitwa jutlandzka, Wojciech Włódarczak (Fundacja Historia)
  • Niedziela, 12 września 14:00 - 14:45: Paranoja, Natalia Kostrzycka (Book Edit)
  • Niedziela, 12 września 15:00 - 15:45: Złoty interes Zosi, Paulina Cieszyńska (Fundacja Instytut Carla Mengera)
  • Niedziela, 12 września 16:00 - 16:45: Pakt ze smokiem Jakub Strzelecki (Instytut Carla Mengera)

 

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

  1. Siła nawyku
    Duhigg Charles
  2. Kupidyn
    Rępalska Monika
  3. Man's Search For Meaning
    Frankl Viktor E.
  4. Bez winy
    Link Charlotte
  5. Dziadek i niedźwiadek
    Wierzbicki Łukasz
  6. Fun for Starters Student's Book with Online Activities with Audio and Home Fun Booklet 2
    Robinson Anne, Saxby Karen
  7. Piercing
    Murakami Ryū
  8. Egzekucja
    Mróz Remigiusz