WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
DRUKARNIA CYFROWA

DRUKARNIA CYFROWA

Informacje Ogólne

Drukarnia cyfrowa uruchomiona została w 2012 roku. Tym samym wzbogaciliśmy portfolio usług dla wydawnictw o możliwość produkcji, czyniąc ofertę Azymutu jeszcze bardziej kompleksową.

Drukarnia zlokalizowana jest w Łodzi przy ulicy Senatorskiej; bliskość magazynu położonego w Strykowie oraz wewnętrzny transport pozwalają na wprowadzenie wydrukowanych książek do dystrybucji w dniu zakończenia procesu produkcyjnego.

Drukarnia uruchomiona została z intencją tworzenia dedykowanych dla Wydawnictw, szytych na miarę propozycji współpracy w oparciu o druk cyfrowy.

Blisko 20 letnie doświadczenie i pozycja na rynku książki, pozwala nam zrozumieć w pełni potrzeby Wydawców także w obszarze druku.

Z kolei nieprzerwalny kontakt z zagranicznymi liderami dystrybucji książek, umożliwia monitorowanie trendów i rozwiązań panujących na świecie.

Z tego względu oferujemy unikatowe na naszym rynku modele biznesowe, łączące elementy produkcji, dystrybucji i marketingu, między innymi druk na wyłączność, druk w transzach i druk na życzenie (POD).

Portfolio usług i możliwości techniczne

Wykonujemy druk książek czarno białych i kolorowych, w formatach do 320mm

o maksymalnym zadruku okładki do 700mm i objętości o maksymalnej wysokości grzbietu 50mm.

Zaawansowana technologia introligatorska pozwala na produkcję książek w oprawach miękkich (broszura) także ze skrzydełkami jak i w oprawach twardych klejonych z grzbietem prostym lub wyoblonym z uszlachetnianiem folią błyszczącą, matową oraz soft touch.

W ramach naszej oferty proponujemy drukowanie na papierach objętościowych, offsetowych
i powlekanych w gramaturach od 55g
. Specjalizujemy się w druku na nowoczesnych maszynach rolowych jak i arkuszowych. Wykonujemy także usługi dodatkowe między innymi insertowanie, wklejanie płyt, foliowanie, itp..

Dysponujemy wykształconą i doświadczoną kadrą, która zrealizuje zamówienie w krótkim czasie i w najwyższym standardzie. Zapewniamy jakość druku czarno-białego i kolorowego porównywalną z techniką offsetową.

Obecnie na stałe współpracujemy z ponad 50-cioma wydawnictwami, wykonując usługę druku
i oprawy w nakładach od 1 do 2500 egz.

Do komunikacji udostępniamy nowoczesny intuicyjny  serwis z połączeniem szyfrowanym www.web2print.azymut.pl, służący do administracji plikami, szybkiego składania zleceń druku oraz monitorowania statusów i terminów związanych z produkcją.

 

W 2019 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną, która wzbogaciła naszą ofertę o możliwość druku książek w oprawach  zeszytowych. Nowoczesna technologia druku Inkjet, umożliwi produkcję  książek kolorowych w atrakcyjnych cenach przy dużych nakładach przy maksymalnej wysokości grzbietu  60mm.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Gangsterzy
  K.C. Hiddenstorm
 2. Dorian
  Flaubert A.M.
 3. Ukochane równanie profesora
  Ogawa Yoko
 4. Kasta Granice pokusy
  Litkowiec Kinga, Ana Rose
 5. Nowy układ
  Litkowiec Kinga
 6. Gorączka złotych rybek
  Okamoto Kanoko
 7. Maria Jarema
 8. Gąsienica
  Edogawa Ranpo