WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
HOSTING KSIĘGARSKI

OPIS KSIĘGARNI

Profesjonalna księgarnia internetowa

Program usługi hostingowej pozwala na uruchomienie sklepu internetowego, któremu Księgarz nadaje nazwę swojej księgarni, wprowadza logo, informacje kontaktowe, adres, opis - właściwie dowolną treść według własnego uznania. Może wybrać kolor swojej witryny, dodać zawartość, określić grafikę, tło, tapetę. Księgarz może dokonywać zmian w ramach ustalonych schematów, w które wpisany jest cały system, podobnie jak kompozycje czy własności pulpitu w systemie Windows.
Program pozwala na uruchomienie sprzedaży internetowej bez ponoszenia kosztów projektowania, instalacji, strony internetowej oraz kosztów realizacji zamówień. Wszystko to zrobi dla Państwa Azymut w ramach abonamentu.
Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania łączące wszystkie aspekty informatyczne niezbędne do poprawnego funkcjonowania księgarni internetowej. Księgarz nie musi znać się na programowaniu, wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera.

 • Pełna oferta książek
  W sklepie prezentowana jest pełna oferta książek, dostępnych w Azymucie (wybór z około 60 tys. tytułów), uzupełniona o książki księgarzy, niedostępne w Azymucie. Księgarz decyduje o rozplanowaniu oferty i wybiera tytuły do prezentacji w poszczególnych zakładkach witryny. Określa też, na jakim poziomie cenowym odbywać się będzie sprzedaż wszystkich tytułów, poprzez ustalenie stałego rabatu od ceny detalicznej, mając jednocześnie do wyboru możliwość zmiany tych warunków na wybranym asortymencie.
 • Zakupy w Twoim Sklepie
  W celu złożenia zamówienia Klient musi się zarejestrować, podając m.in. swój adres mailowy oraz hasło, na które będzie mógł się logować w przyszłości. Po złożeniu zamówienia, system automatycznie wysyła mail z prośbą o potwierdzenie zamówienia. Realizacja zamówienia następuje po wysłaniu przez Klienta potwierdzenia, w przypadku płatności kartą, po dokonaniu blokady środków niezbędnych na pokrycie kwoty zamówienia, a w przypadku płatności przelewem - po potwierdzeniu dokonania przelewu na nasze konto.
 • Księgarnia Demo
  Zobacz pełną funkcjonalność księgarni internetowej, wybierz szablon, stwórz ofertę. Przekonaj się, jak łatwo jest kierować księgarnią internetową.
  dostęp do księgarni: www.demo.osdw.pl
  poprzez panel administracyjny: www.demo.osdw.pl/admin
  login:demo
  hasło:demo
 • Miesięczny abonament
  Usługę Hostingu Księgarskiego świadczymy w ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 399 zł netto miesięcznie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za uruchomienie. Wdrożenie trwa 14 dni. Zapewniamy dodatkowo darmowe konto pocztowe e-mail bez żadnej opłaty.

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Ruscy Narcos
  Górski Artur
 2. Pokrzyk
  Puzyńska Katarzyna
 3. Siła nawyku
  Duhigg Charles
 4. Cukiernia Pod Amorem Jedna z nas
  Gutowska-Adamczyk Małgorzata
 5. Wyrok
  Mróz Remigiusz
 6. Breaking rules. Gra rozpoczęta
  Samanta Louis
 7. Brat bez brata
  Janicki Mariusz, Władyka Wiesław
 8. Ptaki w ogrodzie Jak je rozpoznawać
  Strauß Daniela