WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
HOSTING KSIĘGARSKI

ROZLICZENIA

Rozliczenia

 • Dostawa książki przez Azymut do odbioru przez klienta w księgarni
  Kiedy klient odbiera książkę w księgarni, musisz pobrać od niego opłatę, zgodną z ceną książki wystawioną w sklepie internetowym. Azymut dostarczy Ci tytuł na warunkach zgodnych z naszą umową handlową. Dostawa zostanie dołączona do zamówienia hurtowego i będzie zrealizowana bezpłatnie. Razem z książką otrzymasz wszelkie informacje, konieczne do zidentyfikowania klienta. Jeśli klient zapłaci wcześniej przelewem lub kartą kredytową, to przelejemy pieniądze na Twoje konto lub pomniejszymy saldo Twoich należności. Kwota przelanych środków zostanie pomniejszona o 5% prowizji dla Azymutu. Azymut nie pobiera prowizji, jeśli klient płaci przy odbiorze.
 • Dostawa bezpośrednio do klienta realizowana przez System Wysyłkowy Azymut
  Jeśli Azymut zrealizuje zamówienie z dostawą bezpośrednio do Klienta, to uzyskasz prowizję do 15% wartości detalicznej zamówionych książek. Tym wyższa będzie ta prowizja, im niższego rabatu udzielisz klientowi. Azymut pokryje wszelkie koszty związane z realizacją zamówienia (kompletacja, zapakowanie, nadanie, koszt płatności kartą, koszt ewentualnej reklamacji czy zwrotu). Klient natomiast zostanie obciążony kosztami wysyłki, o ile wartość jego zamówienia nie przekroczy 100 zł (pocztą) lub 150 zł (kurierem). W takich przypadkach dostawa będzie bezpłatna (na koszt Azymutu). Fakturę wystawi Azymut z dopiskiem "Na zlecenie księgarni X". Szczegółowy opis opłat transportowych i czasów dostawy znajdziesz w regulaminie sklepu w zakładce DEMO. Natomiast szczegółowy opis systemu rozliczeń z Azymutem i tabelę prowizji znajdziesz w umowie hostingowej.
 • Dostawa do klienta realizowana przez księgarza
  W tym przypadku dostawa dotyczy książki, którą księgarz wprowadził do oferty i jest zobowiązany wysłać sam, z własnego zasobu. Wystawia wtedy fakturę zgodnie z cenami, po jakich klient zamówił je w sklepie internetowym, według specyfikacji dostarczonej via e-mail przez Azymut. Koszty wykonania tej operacji obciążają księgarza. Bez względu na poniesione koszty do faktury muszą być doliczone koszty wysyłki, zgodnie z regulaminem opłat, zamieszczonym w Twoim sklepie internetowym. Dostawa może być "za pobraniem", lub - jeśli klient zapłacił wcześniej kartą kredytową lub przelewem - to pieniądze zostaną przelane przez Azymut na konto bankowe księgarza.
 • Rozliczanie prowizji
  Rozliczanie prowizji następować będzie po zakończeniu każdego miesiąca kalendarzowego po dostarczeniu przez Azymut na skrzynkę mailową księgarza odpowiedniej specyfikacji. W specyfikacji uwzględnione zostaną wszystkie prowizje dla księgarza (+) i prowizje dla Azymutu (-). W zależności od tego, jakie będzie saldo rozliczenia, albo księgarz wystawi Azymutowi fakturę za wykonaną usługę, albo Azymut księgarzowi. W przypadku (+) Azymut przeleje po otrzymaniu faktury odpowiednie środki na konto księgarza lub pomniejszy jego należności. W przypadku (-) należność księgarza zostanie powiększona. Termin płatności za wymienione usługi ustala się na 14 dni. Miesięczna specyfikacja prowizji będzie dostępna on-line w panelu administracyjnym księgarza. Ponadto, każde zamówienie będzie raportowane do księgarza na adres e-mail w trakcie realizacji.

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Ruscy Narcos
  Górski Artur
 2. Pokrzyk
  Puzyńska Katarzyna
 3. Siła nawyku
  Duhigg Charles
 4. Cukiernia Pod Amorem Jedna z nas
  Gutowska-Adamczyk Małgorzata
 5. Wyrok
  Mróz Remigiusz
 6. Breaking rules. Gra rozpoczęta
  Samanta Louis
 7. Brat bez brata
  Janicki Mariusz, Władyka Wiesław
 8. Ptaki w ogrodzie Jak je rozpoznawać
  Strauß Daniela