WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
AKTUALNOŚCI

Z WYDAWNICTWAMI

 

Współpraca handlowa:

Dział Zakupów
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
tel. (22) 695-48-65

 

Publikacje:


Agnieszka Grzybicka, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-42-60, tel. kom. 797 189 212

e-mail: agnieszka.grzybicka@azymut.pl

Renata Mostowa, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-66, tel. kom. 502 457 395

e-mail: renata.mostowa@azymut.pl


Artur Milej, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-55, tel. kom. 502 457 343

e-mail: artur.milej@azymut.pl

Małgorzata Skierkowska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-52, tel. kom. 500 015 289

e-mail: malgorzata.skierkowska@azymut.pl

 

Maciej Puchała, Senior Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-67, tel. kom. 502 457 382

e-mail: maciej.puchala@azymut.pl

Anna Szymońska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-60, tel. kom. 502 457 311

e-mail: anna.szymonska@azymut.pl

 

Renata Florczyk, p. o. Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-59, tel. kom. 502 457 388

e-mail: renata.florczyk@azymut.pl

Grażyna Parciak, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-54 tel. kom. 509 660 984

e-mail: grazyna.parciak@azymut.pl

 

 

Produkty:

Aleksandra Pietrzak, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-45-27, tel. kom. 502 457 376

e-mail: aleksandra.pietrzak@azymut.pl

Elżbieta Jastrzębska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-65, tel. kom. 502 457 391

e-mail: elzbieta.jastrzebska@azymut.pl

 

Dyrektor ds. Zakupów - Halina Smólska, tel. (22) 694-48-69

e-mail: halina.smolska@azymut.pl

 

 

Dział Sprzedaży Usług:

Smolice 1F
95-010 Stryków
e-mail:dsu@azymut.pl

Key Account Manager - Marcin Weremjewicz, tel. kom. 502 457 315
e-mail: marcin.weremjewicz@azymut.pl

 

Dział Dystrybucji:

Kierownik Działu Dystrybucji - Katarzyna Majewska, tel. kom. 502 457 359
e-mail: katarzyna.majewska@azymut.pl

Koordynator ds. Dystrybucji - Waldemar Bąk,  tel. kom. 513 047 523
e-mail: waldemar.bak@azymut.pl

 

Sprzedaż wydawnictw do sieci EMPIK:

Koordynator współpracy z Sieciami Księgarskimi - Marek Kuta, tel. (22) 695 48 68
tel. kom. 502 457 326
fax. 22 695 42 06
e-mail: marek.kuta@azymut.pl


Usługi marketingowe:

Dział Marketingu
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź
fax (42) 680 44 62
e-mail: marketing@azymut.pl

 

Kierownik Działu Marketingu - Alicja Wojnarowska, tel. (22) 695 48 50, tel. kom. 502 457 342
e-mail: alicja.wojnarowska@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu - Karolina Bilska, tel. kom. 513 047 520

e-mail: karolina.bilska@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu - Michał Bubak, tel. kom. 502 233 585

e-mail: michal.bubak@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu - Robert Kubiak, tel. kom. 502 457 337

e-mail: robert.kubiak@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu - Marek Krakowiak (zastępuje Agnieszkę Milczarską) tel. kom. 502 457 351

e-mail: marek.krakowiak@azymut.pl

 

"Twoja Księgarnia" - redakcja

redaktor naczelny: Robert Kubiak, e-mail: robert.kubiak@azymut.pl
redakcja i korekta tekstu: Karolina Bilska, e-mail: karolina.bilska@azymut.pl

 

Rozliczenia z Wydawcami:

Agnieszka Kalinowska, tel. (22) 695 48 64, tel. kom. 502 457 347
e-mail: agnieszka.kalinowska@azymut.pl

Agnieszka Janiszewska, w zastępstwie Beata Bednarczyk (e-mail: beata.bednarczyk@azymut.pl)
tel. (22) 695 48 63, tel. kom. 502 457 347
e-mail: agnieszka.janiszewska@azymut.pl

Dorota Koc, tel. (22) 695 48 61, tel. kom. 502 457 347
e-mail: dorota.koc@azymut.pl

Małgorzata Malicka, tel. (22) 695 48 62, tel. kom. 502 457 347
e-mail: malgorzata.malicka@azymut.pl

W zakresie bieżącej współpracy handlowej (zakupy, rozliczenia, płatności) Dział Handlowy pozostaje do dyspozycji wydawców w godz. 8:00-16:00.
Zapraszamy do kontaktu także nowych kontrahentów, którzy chcieliby nawiązać współpracę handlową lub dystrybucyjną.

 

Dział Publikacji Elektronicznych:

ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

Kierownik ds. Handlu Publikacjami Elektronicznymi - Anna Chojnacka
tel. (22) 695 42 50, tel. kom. 502 666 506
e-mail: anna.chojnacka@azymut.pl

Menedżer ds. kontaktów z rynkiem wydawniczym - Beata Kozłowska
tel. (22) 695 42 98, tel. kom. 515 177 096
e-mail: beata.kozlowska@azymut.pl

 

Drukarnia Cyfrowa:


ul. Senatorska  31
93-192 Łódź
tel.:  42 680 44 93
drukarnia@azymut.pl


Dyrektor Drukarni Cyfrowej - Grzegorz Majer

tel. kom. 502 457 384

e-mail: grzegorz.majer@azymut.pl

Kierownik Produkcji Drukarni Cyfrowej - Marcin Mirowski

tel. kom. 512 352 582

e-mail: kierownik_produkcji@azymut.pl

 

 

 

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

  1. Lolek
    Wajrak Adam
  2. Neuroplemiona
    Silberman Steve
  3. Ponad wszystko
    Yoon Nicola
  4. Kluczowy świadek
    Horst Jorn Lier
  5. Pypcie na języku
    Rusinek Michał
  6. Wanda
    Kamińska Anna
  7. 13 powodów
    Asher Jay
  8. Zniszcz ten dziennik Nowy
    Smith Keri