WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
AKTUALNOŚCI

Z WYDAWNICTWAMI I DOSTAWCAMI

 

 

Współpraca handlowa:

Dział Zakupów
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

 

Publikacje:

 

Zuzanna Feldman, Kierownik Działu Zakupów, tel. kom. 512 761 178

e-mail: zuzanna.feldman@azymut.pl

Renata Florczyk, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-59, tel. kom. 502 457 388

e-mail: renata.florczyk@azymut.pl

Artur MilejMenedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-55, tel. kom. 502 457 343

e-mail: artur.milej@azymut.pl

Aleksandra Pietrzak, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-45-27, tel. kom. 502 457 376

e-mail: aleksandra.pietrzak@azymut.pl

Maciej Puchała, Senior Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-67, tel. kom. 502 457 382

e-mail: maciej.puchala@azymut.pl

Marcin Kosieradzki, Menedżer ds. Wydawców Obcojęzycznych, tel. kom. 502 457 381

e-mail: marcin.kosieradzki@azymut.pl

Anna Szymońska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-60, tel. kom. 502 457 311

e-mail: anna.szymonska@azymut.pl

Renata Mostowa, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-66, tel. kom. 502 457 395

e-mail: renata.mostowa@azymut.pl

Małgorzata Skierkowska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-52, tel. kom. 500 015 289

e-mail: malgorzata.skierkowska@azymut.pl

Magdalena Brożek, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-53, tel. 797 189 212

e-mail: magdalena.brozek@azymut.pl

 

Produkty:

 

Sylwester Wrzesień, Kierownik Kategorii, tel. (22) 695-48-51, tel. kom. 509 661 014

e-mail: sylwester.wrzesien@azymut.pl

Elżbieta Jastrzębska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-65, tel. kom. 502 457 391

e-mail: elzbieta.jastrzebska@azymut.pl

Małgorzata Rejak, Asystent ds. Zakupów, tel. (22) 965-48-13

e-mail: malgorzata.rejak@azymut.pl

 

 

Dział Dystrybucji:

Dyrektor ds. Dystrybucji i Obsługi Klienta - Jakub Minkuszek, tel. kom. 502 457 366

e-mail: jakub.minkuszek@azymut.pl

Koordynator ds. Dystrybucji - Waldemar Bąk,  tel. kom. 513 047 523

e-mail: waldemar.bak@azymut.pl

 

Sprzedaż wydawnictw do sieci EMPIK:

Koordynator współpracy z Sieciami Księgarskimi - Marek Kuta, tel. (22) 695 48 68
tel. kom. 502 457 326
fax. 22 695 42 06
e-mail: marek.kuta@azymut.pl


Usługi marketingowe:

Dział Marketingu
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź
fax (42) 680 44 62
e-mail: marketing@azymut.pl

 

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu - Maciej Miczek, tel. kom. 509 226 754

e-mail: maciej.miczek@azymut.pl

Kierownik Działu Marketingu - Alicja Wojnarowska, tel. (22) 695 48 50, tel. kom. 502 457 342

e-mail: alicja.wojnarowska@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu - Michał Bubak, tel. kom. 502 233 585

e-mail: michal.bubak@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu - Marek Krakowiak, tel. kom. 502 457 351

e-mail: marek.krakowiak@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu - Agnieszka Wilczek, tel. kom. 502 457 337

e-mail: agnieszka.wilczek@azymut.pl

 

 

Rozliczenia z Wydawcami:

Agnieszka Kalinowska, tel. (22) 695 48 64, tel. kom. 502 457 347
e-mail: agnieszka.kalinowska@azymut.pl

Agnieszka Janiszewska, w zastępstwie Beata Bednarczyk (e-mail: beata.bednarczyk@azymut.pl)
tel. (22) 695 48 63, tel. kom. 502 457 347
e-mail: agnieszka.janiszewska@azymut.pl

Dorota Koc, tel. (22) 695 48 61, tel. kom. 502 457 347
e-mail: dorota.koc@azymut.pl

Małgorzata Malicka, tel. (22) 695 48 62, tel. kom. 502 457 347
e-mail: malgorzata.malicka@azymut.pl

W zakresie bieżącej współpracy handlowej (zakupy, rozliczenia, płatności) Dział Handlowy pozostaje do dyspozycji wydawców w godz. 8:00-16:00.
Zapraszamy do kontaktu także nowych kontrahentów, którzy chcieliby nawiązać współpracę handlową lub dystrybucyjną.

 

Dział Publikacji Elektronicznych:

ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

Kierownik ds. Handlu Publikacjami Elektronicznymi - Anna Chojnacka
tel. (22) 695 42 50, tel. kom. 502 666 506
e-mail: anna.chojnacka@azymut.pl

Menedżer ds. kontaktów z rynkiem wydawniczym - Beata Kozłowska
tel. (22) 695 42 98, tel. kom. 515 177 096
e-mail: beata.kozlowska@azymut.pl

 

Drukarnia Cyfrowa:


ul. Senatorska  31
93-192 Łódź
tel.:  42 680 44 93
drukarnia@azymut.pl


Dyrektor Drukarni Cyfrowej - Maciej Szymański,
tel. kom. 508 414 756

e-mail: maciej.szymanski@azymut.pl

 

Key Account Manager - Marcin Weremjewicz, tel. kom. 502 457 315

e-mail: marcin.weremjewicz@azymut.pl

 

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Tomasz Fiałkowski, tel. kom. 502 457 352

e-mail: tomasz.fialkowski@azymut.pl

 

Kierownik Działu Druku - Marcin Serkies

e-mail: marcin.serkies@azymut.pl

 

Kierownik Działu Introligatorni - Dariusz Zgondek

e-mail: dariusz.zgondek@azymut.pl

 

 

Inspektor Ochrony Danych - Karolina Nowak-Różycka, tel. kom. 502 246 243

e-mail: iod@azymut.pl

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

  1. Owoc granatu Tom 3 Świat w płomieniach
    Paszyńska Maria
  2. Wypadek na ulicy Starowiślnej
    Olejniczak Lucyna
  3. Nawiedzenia Historie prawdziwe
    Warren Ed, Warren Lorraine, Chase Robert David
  4. Próba miłości
    Kareta Mirosława
  5. Czterdzieści minus
    Kostołowska Katarzyna
  6. Nie umieraj do jutra
    Gluth-Nowowiejski Wacław
  7. Serce na sprzedaż
    Smoleń Dominika
  8. Dzień za dniem
    Levithan David