Kontakt w sprawie zamówień:   telemarketing@azymut.pl    

Dystrybucja e-booków
i audiobooków

Dystrybuujemy książki nie tylko w papierze! Od lat współpracujemy z kilkudziesięcioma najważniejszymi platformami z publikacjami elektronicznymi w Polsce.

Dotrzyj z nami do nowych czytelników Twoich e-booków.

Dystrybucja e-booków i audiobooków

Dzięki współpracy z nami dotrzesz ze swoją ofertą publikacji elektronicznych do ponad 40 największych sklepów i platform z e-bookami oraz audibookami. 

Dostawca dla platform Grupy PWN

Dystrybuujemy publikacje naukowe. Jesteśmy wyłącznym dostawcą publikacji elektronicznych dla 3 platform Grupy PWN: ibuk.pl, IBUK Libra, ksiegarnia.pwn.pl, pzwl.pl. 

Brak opłat za dystrybucję e-booków

Współpraca z nami, zarówno dla platformy z e-bookami, jak i dla wydawcy, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami – rozliczamy się od zrealizowanej sprzedaży.

Wsparcie techniczne
i merytoryczne

Wspieramy naszych kontrahentów wiedzą technologiczną i biznesową w zakresie dystrybucji publikacji elektronicznych, dzielimy się naszym know-how dot. sprzedaży.

Zdalne zarządzanie dystrybucją e-booków

Nasi kontrahenci otrzymują dostęp do serwisu, w którym samodzielnie wgrywają pliki. Panel umożliwia także śledzenie sprzedaży, edytowanie metadanych oraz wgrywanie poprawionych plików.

Elastyczne modele współpracy

Oferujemy sprzedaż ebooków i audiobooków w 3 modelach: tradycyjny download, wypożyczalnia ibuk.pl (abonament), czytelnia IBUK Libra (biblioteki).

IBUK Libra
dla bibliotek

Jesteśmy wyłącznym dostawcą publikacji elektronicznych dla czytelni online IBUK Libra, z której korzystają tysiące czytelników  bibliotek i instytucji.

Zabezpieczenia
i watermarkowanie

Dbamy o bezpieczną dystrybucję Twoich publikacji. Każdy e-book i audiobook jest zabezpieczany pod indywidualne zamówienie unikalnym watermarkiem.

Dystrybuujemy e-booki
dla ponad 450 wydawców

Dołącz do nas! Skontaktuj się z nami i zapytaj o warunki współpracy.