baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_C
baner_C1
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B

Wydawca poleca

Kocie ścieżki. Japonia

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Twarda
Format: 21.0x29.7cm
Stron: 112
ISBN: 978-83-66577-00-8

Cena detaliczna: 49,90 zł

Kto lepiej od miejscowego kota zna wszystkie lokalne zakamarki i tajemnice? Japoński kot Kotaru zaprasza na wyprawę kocimi ścieżkami po Kraju Kwitnącej Wiśni. Na ponad 100 niezwykle klimatycznych ilustracjach Kotaru poprowadzi czytelników przez japońską historię i współczesność, pokazując historię, zwyczaje, architekturę i co najważniejsze – mieszkańców. Nauczy nas też trochę mówić po japońsku! Za to brzuszek Kotaru jest zawsze gotowy na lokalne przysmaki… Matane! (Do zobaczenia!).

Wielka księga superskarbów

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Twarda
Format: 25.0x32.0cm
Stron: 40
ISBN: 978-83-66750-35-7

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nowa książka autorek bestsellerowej „Wielkiej księgi supermocy”!

Rodzina, wspomnienia, nauczyciele, przyroda, zwierzęta, przyjaciele, marzenia… Najważniejsze skarby nie są materialne. Chowamy je w sercu i pamięci, aby przynosiły nam otuchę w trudnych chwilach.

Nasze superskarby sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Jakie są twoje?

Gdzie jest Wally? Fantastyczna podróż

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Twarda
Format: 27.0x32.0cm
Stron: 32
ISBN: 978-83-66577-73-2

Cena detaliczna: 39,90 zł

Seria „Gdzie jest Wally?” to kultowe wyszukiwanki, które od lat fascynują miłośników zagadek i tropienia. To ponad 72 miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.Dołącz i ty do ekipy poszukiwaczy Wally'ego!

Tym razem Wally odwiedza magiczne krainy w poszukiwaniu zaginionych zwojów czarodzieja Białobrodego. Trafia w miejsca zamieszkane przez gobliny, smoki, krasnoludy i olbrzymy. Szukajcie zgubionych przedmiotów, tajemniczych postaci i nie zapomnijcie o dodatkowych listach rzeczy do odnalezienia!

Wielka księga supermocy

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Twarda
Format: 24.8x31.5cm
Stron: 40
ISBN: 978-83-66329-82-9

Cena detaliczna: 39,90 zł

Taniec lub czytanie, poczucie humoru lub kreatywność, zwinność lub matematyka. Wszyscy Wszyscy mamy niesamowite moce. Sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni. A jaka jest twoja supermoc?

Wielka księga supermocy to inspirujący zbiór pięknie ilustrowanych talentów, które pozwolą zastanowić się dziecku nad własną tożsamością, kompetencjami oraz umiejętnościami, które chciałoby rozwijać. Susanna Isern jest pisarką, psycholożką i mamą trójki dzieci. Wiosną 2011 r. ujrzała światło dzienne jej pierwsza ilustrowana książka. Od tamtej pory opublikowała ponad trzydzieści książek dla dzieci. Większość została przetłumaczona i opublikowana w piętnastu krajach.

Autorka jest dwukrotną laureatką prestiżowej Moonbeam Children's Books Awards. Obecnie łączy pasję do pisania z psychologią. Kieruje gabinetem lekarskim Aula Dédalo de Santander i jest profesorem na Europejskim Uniwersytecie Atlantyckim. Rocio Bonilla ukończyła Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie, ma uprawnienia pedagogiczne oraz studiowała ilustrację u Ignasiego Blancha i Rogera Olmosa. W 2015 r. zdobyła nagrodę hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Edukacji za najlepszą książkę.

Tata małej białej rybki

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Format: 19.0x19.0cm
Stron: 14
ISBN: 978-83-66750-76-0

Cena detaliczna: 29,90 zł

Przyjaciele małej białej rybki mają niesamowitych tatusiów: jeden jest bardzo silny, drugi największy ze wszystkich, trzeci bardzo mądry, a kolejny naprawdę zabawny! Oczywiście tata małej białej rybki też jest w czymś dobry! Seria o małej białej rybce to pogodne historyjki dla najmłodszych czytelników.