baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_C
baner_C5
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B

Wydawca poleca

Ciszka opowieść o uważności

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Twarda
Stron: 68
ISBN: 978-83-959381-3-9

Cena detaliczna: 29,90 zł

Dzieci, przedstawiam Wam ciszki. To istoty mieszkające w Izdebce Ciszy pod naszą podłogą. Lubią ciszę, przychodzą, kiedy się wyciszamy, zwłaszcza gdy śpimy. Lubią spać w naszych poduszkach albo w kieszonkach naszych piżam. Ciszki bronią nas przed złymi snami.
Ciszka to historia o tym, że nie będąc wystarczająco uważnym, można przegapić małe stworzenia, które pomagają nam przesypiać spokojnie noce i kradną złe sny. Bohaterami jest rodzina Papillon mieszkająca w malowniczym miasteczku Dinant w południowej Belgii. Nie da się nie pokochać tej cudownej rodziny!

Tajemniczy Ktoś

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Kartonowa
Stron: 26
ISBN: 978-83-959381-1-5

Cena detaliczna: 34,90 zł

Sowa Anna, choć bardzo nieśmiała,
Przyjaciela wciąż poszukiwała.
Być może to najlepsza pora,
By poznać nowego współlokatora.

"Tajemniczy Ktoś" to historia pewnej nieśmiałej sowy o imieniu Anna, która próbuje pokonać swoje lęki, by poznać prawdziwego przyjaciela. To kartonowa pozycja dla najmłodszych, którzy razem z sową będą próbowali znaleźć Annie przyjaciela i rozwiązać pewną zagadkę tajemniczego lokatora.

Tornado Jumi

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Twarda
Stron: 28
ISBN: 978-83-959381-0-8

Cena detaliczna: 24,90 zł

Jumi jest dziewczynką ulegającą ogromnym emocjom, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Kiedy zaczyna się złościć, a przydarza się jej to dość często, jej włosy zaczynają się kręcić i unoszą wysoko dziewczynkę. Jej złość niczym rozpędzone tornado niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze. Dziewczynka chciałaby cieszyć się i bawić z przyjaciółmi, ale musi najpierw pokonać swoje tornado. To pełna metafor książka o emocjach, nie tylko tych łatwych, ale i tych trudniejszych, z którymi wszyscy musimy próbować sobie poradzić.

Wiosna

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Kartonowa
Stron: 10
ISBN: 978-83-959381-2-2

Cena detaliczna: 22,90 zł

"Wiosna" to książka dla dzieci i rodziców, ułatwiająca wspólne poznawanie wiosennego świata i wspomagająca naukę słów.