Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Od ponad 20 lat Azymut jest najczęściej wybieranym dystrybutorem książek wśród polskich bibliotek.

Szeroka, unikalna oferta, realizacja wszystkich rodzajów zamówień, doświadczenie, bezpłatne webinaria, szkolenia dla bibliotekarzy i nauczycieli, elastyczne modele współpracy i przyjazna obsługa klienta – to dzięki nim współpracuje z nami ponad 3000 instytucji w Polsce.

Kompleksowo wspieramy biblioteki w przygotowaniu i realizacji wszystkich rodzajów zamówień finansowanych ze środków publicznych – w tym Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
 

Dostęp do 80 000
książek i produktów

Szeroka oferta książek w niskich cenach, 70 wydawców dostępnych na wyłączność.  Bogaty wybór publikacji naukowych, beletrystyka, lektury, literatura dla dzieci, Young Adult, publikacje dla nauczycieli.

Wielkie Litery. Książki
z dużą czcionką

Jesteśmy inicjatorem i wyłącznym dystrybutorem serii Wielkie Litery – specjalnych wydań książek z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. W specjalnej serii ukazało się już blisko 500 tytułów.

Profesjonalna
realizacja przetargów

Przetargi, zamówienia „z wolnej ręki”, zapytania ofertowe, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Wspieramy biblioteki w realizacji wszystkich rodzajów zamówień ze środków publicznych.

Bezpłatne webinaria
i szkolenia online

Organizujemy bezpłatne webinaria, spotkania z wydawcami i szkolenia online dla bibliotekarzy i nauczycieli. Specjalne wydarzenia odbywają się także w ramach Wirtualnych Targów dla Bibliotek.

Zaufało nam już ponad
3500 szkół i bibliotek

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych klientów.

Kupuj taniej książki do swojej biblioteki

Załóż konto dla klientów B2B. Skorzystaj z rabatów na tysiące książek.