WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
STRONA STARTOWA

DLA KSIĘGARŃ


Zaufanie 1800 księgarzy to wynik ciągłego doskonalenia usług na polskim rynku książki. Powyżej 90 tys. indeksów, w tym ponad 74 tys. tytułów w ciągłej sprzedaży!

DLA WYDAWNICTW

Jesteśmy nie tylko liderem sprzedaży książek, ale również platformą dystrybucyjną oferującą swoje usługi w nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie, k. Łodzi.

DLA BIBLIOTEK


Już ponad 2800 bibliotek doceniło wygodę współpracy z naszą firmą. Najbogatsza oferta na rynku, funkcjonalny Magazyn Wirualny- to biblioteki chwalą sobie najbardziej.

AKTUALNOŚCI

Trzecia edycja Nocy Księgarń – ogólnopolskiego festiwalu księgarń i czytelników organizowanego przez OSDW Azymut – już 22 października!

Wspólnie z ponad 100 księgarniami z całej Polski przygotowujemy bogaty program spotkań autorskich, debat, dyskusji, warsztatów i koncertów – każdy miłośnik książek, niezależnie od wieku i upodobań czytelniczych, znajdzie w nim coś dla siebie. Księgarze zapowiadają także mnóstwo kiermaszy książkowych. Tej nocy wymarzone tytuły będzie można kupić w dobrych cenach!

Trzecia edycja Nocy Księgarń to także kilkanaście inicjatyw, które powstają we współpracy z partnerami naszego festiwalu. Literacka Podróż Hestii przygotuje dla czytelników kolejną odsłonę cyklu #LiteraturaMigana – fragmenty książek nominowanych do pierwszej edycji nagrody przeczyta Krystyna Czubówna wspólnie z przedstawicielami Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego. Fundacja Wisławy Szymborskiej zaprasza na weekend do mieszkania noblistki – będzie to nagroda w konkursie poetyckim organizowanym przez Noc Księgarń.

więcej      

OSDW Azymut, Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych i firma Good Books zapraszają na kolejny cykl bezpłatnych szkoleń dla bibliotek wokół serii Wielkie Litery.

Tematyka szkoleń oraz materiałów merytorycznych przygotowanych przez ekspertów zaproszonych do udziału w projekcie będzie dotyczyć uczestnictwa seniorów, osób słabowidzących oraz osób niewidomych w życiu kulturalnym i literackim biblioteki.

Transmisje NA ŻYWO z obydwu szkoleń odbędą się 15 i 28 września 2021 o godz. 11:30 w grupie Wielkie Litery – szkolenia dla bibliotek. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu z naszymi gośćmi! Szczegółowe informacje o szkoleniach można znaleźć na stronie www.wielkielitery.pl.

więcej      
MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. W imię zemsty
  Litkowiec Kinga
 2. Kajś
  Rokita Zbigniew
 3. Włodzimierz Szaranowicz Życie z pasją
  Szaranowicz Włodzimierz, Szaranowicz-Kusz Marta
 4. Szamański twist 3 Trylogia szamańska 3
  Jadowska Aneta
 5. No Rules Rules
  Hastings Reed, Meyer Erin
 6. Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie
  de Barbaro Natalia
 7. Biologiczne podstawy psychologii
  Kalat James W.
 8. Anomalia
  Le Tellier Hervé