WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
STRONA STARTOWA

DLA KSIĘGARŃ


Zaufanie 1800 księgarzy to wynik ciągłego doskonalenia usług na polskim rynku książki. Powyżej 90 tys. indeksów, w tym ponad 74 tys. tytułów w ciągłej sprzedaży!

DLA WYDAWNICTW

Jesteśmy nie tylko liderem sprzedaży książek, ale również platformą dystrybucyjną oferującą swoje usługi w nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie, k. Łodzi.

DLA BIBLIOTEK


Już ponad 2800 bibliotek doceniło wygodę współpracy z naszą firmą. Najbogatsza oferta na rynku, funkcjonalny Magazyn Wirualny- to biblioteki chwalą sobie najbardziej.

AKTUALNOŚCI

Grupa PWN czyta! 14 czerwca obchodzimy Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek. Z tej okazji wspólnie z koleżankami i kolegami z Wydawnictwa Naukowego PWN zainicjowaliśmy akcję bookcrossingową dla pracowników Azymutu i Grupy PWN.

Święto Wolnych Książek to akcja organizowana przez Fundacja Bookcrossing Polska, polegająca na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg.

Grupa PWN, której częścią jest OSDW Azymut, przyłączyła się do ogólnopolskiej inicjatywy. Regały z książkami pojawiły się już w naszych biurach oraz na terenie centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Strykowie. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wspaniałej akcji!

więcej      

Spotkajmy się na Targach Książki w Warszawie! Zapraszamy księgarzy, bibliotekarzy, przedstawicieli branży wydawniczej oraz czytelników na stoisko dystrybutora książek OSDW Azymut - Grupa PWN (nr 2/A).

Na stoisku dystrybutora OSDW Azymut czytelnicy znajdą książki kilkudziesięciu oficyn, wśród nich m.in wydawców polskiej i światowej beletrystyki (oferta Penguin Books), literatury dziecięcej i młodzieżowej, naukowej i popularnonaukowej, a także autorów obecnych podczas wydarzeń programu norweskiego - gościa honorowego tegorocznej edycji Targów Książki w Warszawie (oferta wydawnictwa Smak Słowa). Dodatkowo na stoisku będzie można kupić książki z dużą czcionką wydawane w serii Wielkie Litery oraz gadżety: literackie upominki marki Nadwyraz, przepiękne notesty Moleskine czy Paperblanks.

Podczas Targów na stoisku Azymutu będą obecni goście zaproszeni przez naszych partnerów wydawniczych: Wojciech Włódarczak, Krzysztof Zanussi, Bogdan Góralczyk, Ewa Pirce, Bartosz Hajnowski, Monika Rępalska, Joanna Kowalczyk-Bednarczyk, Małgorzata Manelska, Marek Opaska, Barbara Pawliczek, Krzysztof Daukszewicz. Harmonogram spotkań z autorami na naszym stoisku można znaleźć tutaj.

Wspólnie z wydawnictwem Studio Koloru zapraszamy także na spotkanie z Ewą Zawiszą-Wilk, pedagogiem, logopedą, terapeutą dziecięcym, autorką bestsellerowych „Plasterków na tęsknotę”, które odbędzie się w piątek 27 maja 2022 o godz. 16.00 w Sali Kisielewskiego (PKiN). Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.

Wydawcy obecni na stoisku OSDW Azymut (2/A): ADiT, Alternatywne, BookPlan.pl, C&T, Centrum Badań nad Zagładą Żydów, Wydawnictwo Akademickie Dialog, Fundacja Carla Mengera, Fundacja Historia, Kotori, Levyz Books, Moc Media, Moleskine, Nadwyraz, Nawias, Nieoczywiste, Nowoczesne, Paperblanks, Papierówka, Penguin Books, Plectrum, PWN, PZWL, Scholar, Smak Słowa, Studio Koloru, Szelest, Ursines, WasPos, Warszawska Firma Wydawnicza, Wielkie Litery - książki z dużą czcionką.

 

więcej      
MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Dlaczego zebry nie mają wrzodów
  Sapolsky Robert M.
 2. W co grają ludzie
  Berne Eric
 3. Słownik ortograficzny PWN
  Drabik Lidia
 4. Narratologia
  Tkaczyk Paweł
 5. Biologiczne podstawy psychologii
  Kalat James W.
 6. Psychologia i życie
  Gerrig Richard J., Zimbardo Philip G.
 7. Sprawdziany Matematyka Klasa 2
  Guzowska Beata, Kowalska Iwona
 8. Efekt Lucyfera
  Zimbardo Philip G.