WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
STRONA STARTOWA

DLA KSIĘGARŃ


Zaufanie 1800 księgarzy to wynik ciągłego doskonalenia usług na polskim rynku książki. Powyżej 90 tys. indeksów, w tym ponad 74 tys. tytułów w ciągłej sprzedaży!

DLA WYDAWNICTW

Jesteśmy nie tylko liderem sprzedaży książek, ale również platformą dystrybucyjną oferującą swoje usługi w nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie, k. Łodzi.

DLA BIBLIOTEK


Już ponad 2800 bibliotek doceniło wygodę współpracy z naszą firmą. Najbogatsza oferta na rynku, funkcjonalny Magazyn Wirualny- to biblioteki chwalą sobie najbardziej.

AKTUALNOŚCI

OSDW Azymut zaprasza na stoisko B42 w hali Dunaj na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Regały targowego stoiska oddajemy zaprzyjaźnionym wydawnictwom.

Bogatą ofertę publikacji zaprezentują: PWN, PZWL, wydawcy współpracujący z Azymutem w modelu wyłączności: Alternatywne, Bookplan.pl, C&T, Dewroj, Wydawnictwo Akademickie Dialog, Fundacja Historia, Glow Book, Kwiaty orientu, Levyz Books, Moc Media, Muzeum II Wojny Światowej, Nowoczesne, Scholar, Szelest, Warszawska Firma Wydawnicza, WasPos, Żywosłowie oraz Poradnia K z wybraną ofertą. Nie zabraknie też produktów gadżetów książkowych, kalendarzy i notesów od firm: Nad wyraz, Paperblanks i Edica.

Oprócz zakupów, warto zajrzeć na stoisku Azymutu, by porozmawiać z pisarzami i pisarkami, których książki będą w ofercie stoiska i zdobyć autograf!

więcej      

OSDW Azymut zaprasza bibliotekarki i bibliotekarzy na cykl bezpłatnych szkoleń, webinariów i warsztatów z zakresu promocji czytelnictwa, pracy z książką podczas wydarzeń dla dzieci oraz wykorzystania literatury do rozmów z najmłodszymi o świecie wartości. Warsztaty poprowadzą eksperci Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz wydawnictw Dwie Siostry i Literatura. Bezpłatny cykl szkoleń towarzyszy IV edycji Wirtualnych Targów dla Bibliotek organizowanych przez Azymut.

Wirtualne Targi Książki to świetna okazja dla bibliotek do zapoznania się z ofertą najciekawszych wydawnictw za pośrednictwem Magazynu Wirtualnego Azymutu (www.azymut.pl/mw). W ofercie targowej znajdzie się 20 000 tytułów wydanych przez kilkadziesiąt oficyn. W tym roku wydarzeniu towarzyszą bezpłatne webinaria, szkolenia i warsztaty dla bibliotekarzy. IV edycja Targów potrwa od 6 września do 20 października 2022 r.

Targi to jedna z wielu inicjatyw Azymutu skierowana do bibliotekarek i bibliotekarzy. Dystrybutor książek organizuje także szkolenia dotyczące dostępności, które związane są z serią Wielkie Litery – nowymi wydaniami książek z większą czcionką dostosowanymi do potrzeb osób słabowidzących. Od 2022 roku OSDW Azymut jest także partnerem Tygodnia Bibliotek organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.


więcej      

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI