WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
Homer

KONTAKT

Nasz adres:

OSDW AZYMUT Sp. z o. o
Homer

Smolice 1F
95-010 Stryków

Zapraszamy do kontaktu:
zadzwoń:
42 680 44 90
napisz: homer@azymut.pl

Homer - pomoc i obsługa techniczna:
zadzwoń: 42 680 44 90
napisz: helpdesk@azymut.pl



Przedstawiciele Regionalni:

Maciej Tyrpa, tel. kom. 502 457 363
e-mail:maciej.tyrpa@azymut.pl
Województwa: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Robert Prus, tel. kom. 502 457 372
e-mail:robert.prus@azymut.pl
Województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie

Paweł Sikora, tel. kom. 502 457 370
e-mail:pawel.sikora@azymut.pl
Województwa: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie

Marcin Zimny, tel. kom. 502 457 322
w-mail:marcin.zimny@azymut.pl
Województwa: opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

 

Dział Telemarketingu
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź

Dział Telemarketingu pozostaje do Państwa dyspozycji w godzinach od 9.00 do 17.00.

Kamil Florczak, tel. (42) 680 44 16
e-mail: kamil.florczak@azymut.pl
Województwa: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Maria Liszewska, tel. (42) 680 44 17
e-mail: maria.liszewska@azymut.pl
Województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie

Beata Fijałkowska, tel. (42) 680 44 14
e-mail: beata.fijalkowska@azymut.pl
Województwa: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie

Michał Krakowiak, tel. (42) 680 44 15
e-mail: michal.krakowiak@azymut.pl
Województwa: opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

  1. Siła nawyku
    Duhigg Charles
  2. Kupidyn
    Rępalska Monika
  3. Miłość w zamkniętej kopercie
    Keeland Vi, Ward Penelope
  4. Man's Search For Meaning
    Frankl Viktor E.
  5. Piercing
    Murakami Ryū
  6. Bez winy
    Link Charlotte
  7. Gomora Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele
    Nowak Artur, Obirek Stanisław
  8. Pewny Start Aktywni zawodowo Zajęcia Kulinarne Karty pracy 1
    Hryń Joanna, Rapiej Krystyna