WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

AKTUALNOŚCI

Grupa PWN przekazuje 80 000 zł na pomoc Ukrainie

Jesteśmy całym sercem z Ukrainą i z wielkim bólem śledzimy wydarzenia, które dzieją się tuż za granicami naszego kraju. By pomóc naszym ukraińskim sąsiadom zintegrowaliśmy się w ramach naszej Grupy PWN (WN PWN, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, OSDW Azymut, Wydawnictwo Szkolne, e-PWN) i łącznie zebraliśmy sumę 80 000 zł.

Wydawnictwo Naukowe PWN wspólnie z Radą Nadzorczą wsparło akcję „Pomoc dla Ukrainy” zorganizowaną przez Caritas Polska kwotą 30 000 zł oraz 5 000 $.

PZWL Wydawnictwo Lekarskie podaruje 20 000 zł na leczenie dzieci z Ukrainy, które trafią do szpitala Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

OSDW Azymut oddolnie wspieramy inicjatywy naszych klientów, którzy dołączyli do akcji #pomocukrainie i organizują wysyłkę swoich produktów do Ukraińców, ze swojej strony zapewniając darmową kompletację w centrum dystrybucyjno-logistycznym w Strykowie.

To wciąż nie koniec naszych działań. Nieustannie bierzemy udział w różnych akcjach i inicjatywach pomocowych.

Jednocześnie jesteśmy wzruszeni postawą naszych pracowników, którzy również przyłączyli się do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Dzięki ich zaangażowaniu została zorganizowana zbiórka darów rzeczowych, pomoc psychologiczna oraz transport rodzin z terytorium Ukrainy. To zaszczyt pracować z tak wspaniałymi ludźmi! Dziękujemy!

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI