WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

AKTUALNOŚCI

Grupa PWN przekazuje 80 000 zł na pomoc Ukrainie

Jesteśmy całym sercem z Ukrainą i z wielkim bólem śledzimy wydarzenia, które dzieją się tuż za granicami naszego kraju. By pomóc naszym ukraińskim sąsiadom zintegrowaliśmy się w ramach naszej Grupy PWN (WN PWN, PZWL Wydawnictwo Lekarskie, OSDW Azymut, Wydawnictwo Szkolne, e-PWN) i łącznie zebraliśmy sumę 80 000 zł.

Wydawnictwo Naukowe PWN wspólnie z Radą Nadzorczą wsparło akcję „Pomoc dla Ukrainy” zorganizowaną przez Caritas Polska kwotą 30 000 zł oraz 5 000 $.

PZWL Wydawnictwo Lekarskie podaruje 20 000 zł na leczenie dzieci z Ukrainy, które trafią do szpitala Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

OSDW Azymut oddolnie wspieramy inicjatywy naszych klientów, którzy dołączyli do akcji #pomocukrainie i organizują wysyłkę swoich produktów do Ukraińców, ze swojej strony zapewniając darmową kompletację w centrum dystrybucyjno-logistycznym w Strykowie.

To wciąż nie koniec naszych działań. Nieustannie bierzemy udział w różnych akcjach i inicjatywach pomocowych.

Jednocześnie jesteśmy wzruszeni postawą naszych pracowników, którzy również przyłączyli się do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Dzięki ich zaangażowaniu została zorganizowana zbiórka darów rzeczowych, pomoc psychologiczna oraz transport rodzin z terytorium Ukrainy. To zaszczyt pracować z tak wspaniałymi ludźmi! Dziękujemy!

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Tech Krytyka rozwoju środowiska technologicznego
  Białek Jan
 2. Dziewczyna z pistoletem Inicjacja
  Kroczak Monika
 3. Burza w nim #3
  Mantycka Ewelina Maria
 4. Przekroczyć granicę Tom 2
  Sołopa Aneta
 5. Za kratami
  Kaźmierska Dagmara
 6. 12 życiowych zasad
  Peterson Jordan B.
 7. Bliscy
  Ernaux Annie
 8. Psychologia społeczna
  Wojciszke Bogdan