WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

AKTUALNOŚCI

Pan Jerzy Majewski nowym Prezesem OSDW Azymut. Pani Teresa Włochyńska-Trukawka przyjmuje awans do Zarządu WN PWN.

''Chciałabym poinformować, że moja misja zarządzania Azymutem, którą rozpoczęłam w 2003 r., dobiegła końca. Ponieważ Azymut kierowany przeze mnie przez 8 lat stał się liderem w swojej branży, uważam, że mogę - bez obawy o jego dalszą pozycje na rynku i rentowność - podjąć się nowych zadań i powierzyć zarządzanie Azymutem kolegom z Zarządu.

Dlatego zdecydowałam się przyjąć propozycję awansu, złożoną mi przez Radę Nadzorczą WN PWN i z dniem 12 grudnia br. dołączyć do Zarządu Wydawnictwa Naukowego PWN, by wesprzeć spółki Grupy PWN w działaniach w obszarze sprzedaży i marketingu, a przez to, mam nadzieję - przyczynić się do przywrócenia całej Grupie PWN oczekiwanej przez właścicieli rentowności.

Jednocześnie z przyjemnością informuję, że z dniem 12 grudnia na mój wniosek Pan Jerzy Majewski został promowany na stanowisko Prezesa Zarządu OSDW Azymut, a Pani Magdalena Kołodziejska została powołana na Członka Zarządu. Tym samym, wraz z Panią Dorotą Rostkowską, Zarząd Spółki pozostaje trzyosobowy.'' - pisze Pani Teresa.

Była Pani Prezes OSDW Azymut w swoim liście otwartym podziękowała również wszystkim partnerom biznesowym OSDW Azymut za dotychczasową owocną współpracę.

''Chciałabym wszystkim kontrahentom Azymutu  bardzo serdecznie podziękować - za współpracę, znakomite relacje biznesowe i za Państwa udział w rozwoju Azymutu w ciągu tego ośmioletniego okresu zarządzania przeze mnie spółką.


Wydawcom - dziękuję za zaufanie, jakie okazali Azymutowi przez powierzenie mu zadania sprzedaży i dystrybucji swoich publikacji, za ich wyrozumiałość i cierpliwość w trudnych chwilach firmy, kiedy przenosiliśmy działalność do Strykowa, kiedy nie zawsze wszystko działało tak, jak powinno. Dziękuję za dobrą współpracę marketingową i promocyjną oraz za Państwa życzliwość, której niejednokrotnie doświadczyłam. Zachęcam Państwa do dalszej wzmożonej współpracy z Azymutem, w szczególności w przyszłym roku - w związku z inwestycjami Azymutu w podwojenie przepustowości logistycznej i uruchomienie drukarni cyfrowej. Namawiam także do udziału w dystrybucji treści cyfrowych, którą to działalność Azymut przejmuje od spółki iFormat.

Księgarzom - za wybór Azymutu na swojego partnera w handlu i marketingu, za zaufanie, które nam Państwo okazywali przez tyle lat, podejmując decyzje o kupowaniu książek właśnie w Azymucie, za Państwa otwartość na wdrażane przez Azymut nowe technologie. Dziękuję za wkład w doskonalenie Azymutu przez Państwa aktywny udział w naszym Forum, za korzystanie z Magazynu Wirtualnego, a także za udział w tworzeniu i wyborze programu księgarskiego „Homer" oraz za współpracę z nami w zakresie rozwoju hostingu księgarskiego.

Przedstawicielom organizacji branżowych, a zwłaszcza tym z Państwa, którzy aktywnie działali w ramach Izby Księgarstwa Polskiego i Stowarzyszenia Księgarzy Polskich - za wspólnie z Azymutem podejmowany trud ochrony interesów księgarstwa niezależnego;

Bibliotekarzom - za nadzwyczaj udaną współpracę, wybór Azymutu jako Państwa dostawcy oraz uznanie naszego Magazynu Wirtualnego za najlepsze źródło informacji i najdogodniejszy sposób składania zamówień, wreszcie - za Państwa wyrazy uznania, które docierały do mnie osobiście i w licznych listach referencyjnych;

Redaktorom prasy branżowej - za życzliwość i rzetelność dziennikarską w dobrych i złych chwilach spółki''.

Ze spokojem pozostawiam Azymut w dobrych rękach. Jestem przekonana, że z tak profesjonalnym zespołem, którym miałam zaszczyt i przyjemność kierować, spółka wykorzysta szanse i znakomicie poradzi sobie z wyzwaniami, jakie przyniesie rok 2012 i następne lata."

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. W imię zemsty
  Litkowiec Kinga
 2. No Rules Rules
  Hastings Reed, Meyer Erin
 3. Czuła przewodniczka Kobieca droga do siebie
  de Barbaro Natalia
 4. Włodzimierz Szaranowicz Życie z pasją
  Szaranowicz Włodzimierz, Szaranowicz-Kusz Marta
 5. Szamański twist 3 Trylogia szamańska 3
  Jadowska Aneta
 6. Biologiczne podstawy psychologii
  Kalat James W.
 7. Dziadek i niedźwiadek
  Wierzbicki Łukasz
 8. Dziewczynka z parku
  Kosmowska Barbara