WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

AKTUALNOŚCI

WIELKIE LITERY. ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA!

OSDW Azymut, Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych i firma Good Books zapraszają na kolejny cykl bezpłatnych szkoleń dla bibliotek wokół serii Wielkie Litery.

Tematyka szkoleń oraz materiałów merytorycznych przygotowanych przez ekspertów zaproszonych do udziału w projekcie będzie dotyczyć uczestnictwa seniorów, osób słabowidzących oraz osób niewidomych w życiu kulturalnym i literackim biblioteki.

Transmisje NA ŻYWO z obydwu szkoleń odbędą się 15 i 28 września 2021 o godz. 11:30 w grupie Wielkie Litery – szkolenia dla bibliotek. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu z naszymi gośćmi! Szczegółowe informacje o szkoleniach można znaleźć na stronie www.wielkielitery.pl.

Cykl szkoleniowy jest organizowany przez dystrybutora książek OSDW Azymut. Organizacja projektu Wielkie Litery. Niewidomi i słabowidzący czytelnicy w bibliotece publicznej – program szkoleniowy została dofinansowana ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerzy wydarzenia: Polski Związek Niewidomych, Good Books, Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego – Dział dla Niewidomych, PWN Moc wiedzy.

Wielkie Litery to jedyna na polskim rynku inicjatywa skupiająca wydawców książek publikowanych w specjalnym wydaniu z dużą czcionką. Pozycje z serii przystosowane są do potrzeb osób słabowidzących oraz seniorów. Inicjatywa dystrybutora książek OSDW Azymut skupia już kilkunastu wydawców, takich jak Agora, Wydawnictwo Kobiece, Fabuła Fraza, Edipresse czy SQN. W ostatnich miesiącach oferta książek ze specjalną czcionką powiększyła się m.in. o tytuły takich wydawnictw Amber, Filia, Mando, Czwarta Strona czy Lira.

Kontakt dla bibliotek: bibliotekarz@azymut.pl


MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI