WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

AKTUALNOŚCI

Zmiana na stanowiskach kierowniczych w OSDW Azymut.

Zarząd OSDW Azymut pragnie poinformować o następujących zmianach na stanowiskach kierowniczych od dnia 1 stycznia 2012r.

Stanowisko Dyrektora Logistyki w OSDW Azymut objął Pan Marcin Sobczak. Pan Marcin  pracuje w strukturach magazynowych od 2002 r. Pracę w firmie zaczął jako dysponent w magazynie w Łodzi. Od kwietnia 2003 r. pełnił funkcję Kierownika Zmiany w magazynie na ul. Senatorskiej , a od 2008 r. zajmował stanowisko Kierownika Magazynu.


Stanowisko Dyrektora IT w OSDW Azymut objął Pan Rafał Cyndler. Pan Rafał pracuje z nami od 1 września 2004, początkowo jako programista-projektant,  a od czerwca 2007 r. pełnił obowiązki Kierownika Działu Informatyki zajmując się prowadzeniem projektów informatycznych, projektowaniem i rozwijaniem oprogramowania, nadzorem nad prawidłową pracą systemów komputerowych firmy.


W związku z dynamicznym  rozwojem rynku e-commerce z dniem 1 stycznia 2012 stanowisko Dyrektora E-commerce objęła Pani Katarzyna Grzybowska, która do tej pory pełniła funkcję Dyrektor ds. Telemarketingu i E-commerce. W zakres kompetencji Pani Katarzyny wchodzi współpraca z księgarniami internetowymi, Hosting księgarski, zarządzanie bazami WBD.

Panowie Wojciech Synowiec oraz  Dariusz Górecki, którzy objęli stanowiska Dyrektorów Regionów, będą odpowiedzialni za rozwój sprzedaży za pośrednictwem kanałów tradycyjnych.

Dział Telemarketingu podlegał będzie Panu Marcinowi Frątczakowi, który otrzymał awans na Kierownika Działu Telemarketingu. Pan Marcin rozpoczął pracę w Spółce w 2003 r. na stanowisku Telemarketera i do tej pory jest ściśle związany z pionem sprzedaży.

Miło nam również poinformować, że Pan Bartosz Senderecki, który do tej pory pełnił funkcję Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu, z dniem 1 stycznia objął  stanowisko Kierownika Service Desk. Pan Bartosz będzie odpowiedzialny za utrzymanie systemów informatycznych oraz zarządzanie komórką Service Desk.

Jesteśmy przekonani, że powyższe zmiany pozwolą w sposób jeszcze lepszy niż dotychczas wykorzystać potencjał i duże doświadczenie naszej kadry w celu zwiększenia efektywności i realizacji planów Spółki.

Zarząd OSDW Azymut

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. TONE Ocalenie 1
  Tirunul Sasha
 2. Siostry z Broniszewic
  Żyłka Piotr, Myk Eliza, Wojtusik Łukasz, Gil Tymoteusz
 3. Przewóz
  Stasiuk Andrzej
 4. Blix i Ramm na tropie zbrodni Tom 3 Nieobliczalni
  Horst Jorn Lier, Enger Thomas
 5. Man's Search For Meaning
  Frankl Viktor E.
 6. Biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt
  Sadowski Bogdan
 7. 12 życiowych zasad
  Peterson Jordan B.
 8. Jezus Niechrystus
  Augustyniak Piotr