WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
DRUKARNIA CYFROWA

DRUKARNIA CYFROWA

Informacje Ogólne

Drukarnia cyfrowa uruchomiona została w 2012 roku. Tym samym wzbogaciliśmy portfolio usług dla wydawnictw o możliwość produkcji, czyniąc ofertę Azymutu jeszcze bardziej kompleksową.

Drukarnia zlokalizowana jest w Łodzi przy ulicy Senatorskiej; bliskość magazynu położonego w Strykowie oraz wewnętrzny transport pozwalają na wprowadzenie wydrukowanych książek do dystrybucji w dniu zakończenia procesu produkcyjnego.

Drukarnia uruchomiona została z intencją tworzenia dedykowanych dla Wydawnictw, szytych na miarę propozycji współpracy w oparciu o druk cyfrowy.

Blisko 20 letnie doświadczenie i pozycja na rynku książki, pozwala nam zrozumieć w pełni potrzeby Wydawców także w obszarze druku.

Z kolei nieprzerwalny kontakt z zagranicznymi liderami dystrybucji książek, umożliwia monitorowanie trendów i rozwiązań panujących na świecie.

Z tego względu oferujemy unikatowe na naszym rynku modele biznesowe, łączące elementy produkcji, dystrybucji i marketingu, między innymi druk na wyłączność, druk w transzach i druk na życzenie (POD).

Portfolio usług i możliwości techniczne

Wykonujemy druk książek czarno białych i kolorowych, w formatach do 320mm

o maksymalnym zadruku okładki do 700mm i objętości o maksymalnej wysokości grzbietu 50mm.

Zaawansowana technologia introligatorska pozwala na produkcję książek w oprawach miękkich (broszura) także ze skrzydełkami jak i w oprawach twardych klejonych z grzbietem prostym lub wyoblonym z uszlachetnianiem folią błyszczącą, matową oraz soft touch.

W ramach naszej oferty proponujemy drukowanie na papierach objętościowych, offsetowych
i powlekanych w gramaturach od 55g
. Specjalizujemy się w druku na nowoczesnych maszynach rolowych jak i arkuszowych. Wykonujemy także usługi dodatkowe między innymi insertowanie, wklejanie płyt, foliowanie, itp..

Dysponujemy wykształconą i doświadczoną kadrą, która zrealizuje zamówienie w krótkim czasie i w najwyższym standardzie. Zapewniamy jakość druku czarno-białego i kolorowego porównywalną z techniką offsetową.

Obecnie na stałe współpracujemy z ponad 50-cioma wydawnictwami, wykonując usługę druku
i oprawy w nakładach od 1 do 2500 egz.

Do komunikacji udostępniamy nowoczesny intuicyjny  serwis z połączeniem szyfrowanym www.web2print.azymut.pl, służący do administracji plikami, szybkiego składania zleceń druku oraz monitorowania statusów i terminów związanych z produkcją.

 

W 2019 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną, która wzbogaciła naszą ofertę o możliwość druku książek w oprawach  zeszytowych. Nowoczesna technologia druku Inkjet, umożliwi produkcję  książek kolorowych w atrakcyjnych cenach przy dużych nakładach przy maksymalnej wysokości grzbietu  60mm.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. #Mama i tata dadzą radę
  Mirzyńska Lucyna
 2. Będę tu z tobą
  Fijałkowski Robert D.
 3. 12 życiowych zasad
  Peterson Jordan B.
 4. Kabalista
  Mróz Remigiusz
 5. Przyjdź Panie Jezu kolor biały
  Groń Stanisław
 6. Nikt nie odpisuje
  Jang Eun-jin
 7. Siła nawyku
  Duhigg Charles
 8. Despite Your (im)perfections Dotrzymaj złożonej mi obietnicy
  Łabęcka Marta