WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
HOSTING KSIĘGARSKI

HOSTING 2.0

Hosting 2.0 – mobilna, nowoczesna i bezpieczna księgarnia internetowa

Hosting 2.0 to nowoczesne, bezpieczne i łatwe w obsłudze narzędzie pozwalające na uruchomienie niezależnej księgarni internetowej w 48 godzin. Dzięki naszej usłudze księgarnie mogą stworzyć nowoczesną, mobilną wersję sklepu internetowego zintegrowanego z ponad setką gotowych systemów zewnętrznych wspomagających sprzedaż, takich jak systemy klasy ERP, a także Google, Allegro, eBay, Facebook.

Automatyczny import produktów z Wirtualnej Bazy Danych oferowanej przez OSDW Azymut, atrakcyjne szaty graficzne z możliwością modyfikacji, responsywność strony pozwalająca obsługiwać sklep przez wszystkie urządzenia mobilne, integracja z popularnymi systemami finansowo-księgowymi (m.in. Homer), a przede wszystkim płatności online z preferencyjnymi warunkami. To tylko kilka funkcjonalności wdrożonych do nowej odsłony usługi hostingowej Azymutu, która pozwala dostosować sklep internetowy do indywidualnych potrzeb, profilu i działalności księgarni. Hosting 2.0 to nowa odsłona Hostingu Księgarskiego

 

 

Hosting 2.0 – poznaj zalety i funkcjonalności nowej odsłony hostingu:


 • nowoczesne, responsywne szaty graficzne do samodzielnej zmiany

 • wbudowane zautomatyzowane integracje z systemami logistycznymi Azymut

 • możliwość wprowadzania, importowania oferty własnej

 • import i eksport bazy produktów między sklepem a ERP

 • bezpłatne integracje z systemami WBD, SPZ, iFormat, ERP Homer!

 • samodzielne tworzenie promocji, rabatów

 • bezpłatna integracja z Allegro, eBay, Facebook

 • integracje z porównywarkami, kurierami, systemami finansowo-księgowymi!

 • płatności online z preferencyjnymi warunkami

 • aktualności (blog), kupony rabatowe, newsletter i SMS do klienta w ramach sklepu

 • otwarty kod do samodzielnej zmiany wyglądu sklepu

 • możliwość prowadzenia sprzedaży hurtowej i kilku sklepów obsługiwanych w jednym panelu

 • narzędzia promocyjne: program lojalnościowy, kupony rabatowe, newsletter i SMS!

 • sklep przyjazny wyszukiwarkom z wieloma narzędziami do optymalizacji

 • szybki hosting w Polsce z poziomem dostępności powyżej 99.9%
 •  

   

  Nowoczena i mobilna księgarnia internetowa

  Oferujemy uruchomienie profesjonalnej księgarni internetowej będącej skutecznym narzędziem stanowiącym doskonałe uzupełnienie sprzedaży dla księgarni stacjonarnej. Nowy Hosting 2.0 to nowoczesne, responsywne szaty graficzne do samodzielnej zmiany, które zostały dostosowane do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety).

   

  Obsługa logistyczna i integracje

  Sklepy internetowe powstające w ramach Hostingu 2.0 działają w modelu dropshipping i mogą być w pełni zautomatyzowane. W panelu administracyjnym sklepu księgarz skorzysta z automatycznie pobranej bazy produktów, w której znajdą się m.in. książki, audiobooki, zabawki czy artykuły szkolne. Zamówienia składane przez klienta są przekazywane do wewnętrznych systemów Azymutu i realizowane przez dystrybutora. Hosting 2.0 jest zintegrowany z ponad setką gotowych systemów zewnętrznych wspomagających sprzedaż, takich jak systemy klasy ERP, a także Google, Allegro, eBay, Facebook. Nowa usługa hostingowa Azymutu daje także możliwość wprowadzania lub importowania własnej oferty księgarni.

   

  Kompleksowa obsługa klienta

  Realizujemy wszelkie usługi związane z kompletacją, pakowaniem, nadaniem przesyłki, ewentualnymi reklamacjami czy zwrotami z nowoczesnego centrum logistycznego w Strykowie. Kompleksowo obsługujemy klienta, zapewniając wysoką jakość w realizacja zamówień wysyłanych na adres klienta lub do odbioru w księgarni. Zapewniamy obsługę klientów, których pytania przyjmuje telefonicznie i poprzez email nasz Dział Obsługi Klienta. Wsparcie logistyczne pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień.

   

  Panel administracyjny

  Udostępniamy łatwe i bezpieczne narzędzie do zarządzania księgarnią internetową umożliwiające kreowanie ofert, udzielanie rabatów, zarządzania treścią i wyglądem strony, dostęp do własnych statystyk odwiedzin, ilości i poziomu realizacji zamówień oraz dostępem do bazy rozliczeń.  Marketing i promocja: newsletter i SMS do klienta księgarni

  Nowy hosting Azymutu to także skuteczne narzędzie promocji księgarni stacjonarnej. Hosting 2.0 umożliwia prowadzenie bloga i aktualności na stronie sklepu, udostępnia narzędzia SEO do pozycjonowania w wyszukiwarkach oraz bezpłatne moduły marketingowe, takie jak program lojalnościowy, automatyczne kupony rabatowe czy newsletter email i SMS, dzięki którym księgarnia może bezpośrednio poinformować klientów o wydarzeniach i promocjach. Hosting 2.0 dostarcza także program lojalnościowy dla klientów i automatyczne kupony rabatowe.

   

   

  Wsparcie prawne, zaplecze techniczne i bezpieczeństwo

  Przed uruchomieniem sklepu Azymut dostarcza księgarniom także proponowany, wymagany pakiet regulaminów sklepu, które są niezbędne do prowadzenia sprzedaży online. Nowy hosting powstał we współpracy Azymutu z Selly.pl – jednym z liderów na polskim rynku e-commerce dostarczającym zaplecze technologiczne dla sklepów internetowych w modelu SaaS (Software as a Service) z możliwością indywidualnego rozwoju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Selly.pl usługa hostingowa gwarantuje bezpieczeństwo przepływu danych i zamówień klienta oraz możliwość pełnej integracji z systemami WBD, SPZ, iFormat, ERP Homer.

   

  Skontaktuj się z nami i załóż Hosting 2.0:

   

  ecommerce@azymut.pl

  tel. 42-680-44-54

   

  MAGAZYN WIRTUALNY

  TOP - 7 DNI