WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
LOGISTYKA DLA E-COMMERCE

LOGISTYKA DLA E-COMMERCE

Usługi dla sektora e-commerce

OSDW Azymut jako wiodący operator logistyczny proponuje kompleksowe usługi sklepom internetowym.

Oferta skierowana jest do firm reprezentujących różne branże e-handlu.

Umożliwia to unikalna infrastruktura naszego centrum dystrybucyjnego i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej w kanałach B2B i B2C.

Dostosowanie do potrzeb stale rozwijającego się rynku e-commerce zainicjowało modyfikację wyposażenia magazynu, dzięki której możemy obecnie podjąć współpracę z firmami oferującymi klientom różnorodne produkty.

ZOBACZ GALERIĘ

 

Centrum logistyczne OSDW Azymut w Strykowie to:

 • magazyn centralny o powierzchni 25 000 m2;
 • 13 500 miejsc paletowych w części zasobowej;
 • platforma kompletacyjna składająca się z 34 000 miejsc półkowych o długości 34 km;
 • automatyczna pakowalnia przygotowująca ponad 300 paczek w ciągu godziny;
 • 2200-metrowy system przenośników służący do transportu kompletowanych zamówień.

Magazyn wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania logistyczne dostarczone przez niemiecką firmę Schäfer oraz szereg autorskich rozwiązań, które umożliwiają wysyłkę 12 000 paczek dziennie.

Optymalna lokalizacja przy skrzyżowaniu autostrad A1/A2 i sąsiedztwo największych firm kurierskich oraz bliska współpraca z operatorami pocztowymi gwarantują doręczenie przesyłki następnego dnia po złożeniu zamówienia, a Państwa klientom dają szeroki wybór sposobu doręczenia.

W ramach usług dla sektora e-commerce oferujemy m.in.:

 • profesjonalną obsługę logistyczną;
 • obsługę dostaw;
 • składowanie towarów z uwzględnieniem ich parametrów;
 • przygotowanie i kompletację zamówień Państwa klientów;
 • przygotowanie wysyłek promocyjnych;
 • dystrybucję w ramach umów OSDW Azymut z firmami kurierskimi, paczkomatami InPost, Pocztą Polską;
 • monitoring spływu COD oraz szybki zwrot gotówki z pobrań;
 • prowadzenia ewidencji towarowej;
 • wgląd do stanów magazynowych za pośrednictwem Internetu;
 • raportowanie w zakresie zleconych operacji;
 • prowadzenie w imieniu klienta rejestrów faktur VAT i dokumentów magazynowych;
 • pełną obsługę zwrotów;
 • indywidualne podejście odpowiadające specyfice Państwa e-biznesu;
 • możliwość dodania do oferty Państwa sklepu gotowej bazy asortymentu będącego w dystrybucji OSDW Azymut.

Nowe rozwiązania organizacyjne oraz nowoczesne centrum dystrybucyjne dostosowane są do zmieniających się potrzeb naszych Klientów. Dotychczasowe doświadczenie w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami logistycznymi dają gwarancję doskonałej usługi świadczonej sklepom internetowym.

 

 

W długoterminową strategię rozwoju OSDW Azymut wpisane jest zwiększanie udziału usług logistycznych świadczonych na rzecz dynamicznie rozwijającego się e-biznesu w Polsce. W związku z tym Dział Sprzedaży Usług podejmuje regularne działania mające na celu promowanie firmy w wydarzeniach, na których obecni są przedstawiciele sklepów internetowych. Jedną z najszybciej rozwijających się w tym obszarze jest branża odzieżowa. 15 maja w siedzibie BCC w Warszawie odbyła się konferencja e-Commerce Innovations, która skupiła kilkadziesiąt firm tego sektora. W eksponowanym miejscu znalazło się tam także stoisko Azymutu. Pod hasłem „logistyka dla e-commerce" podejmowaliśmy rozmowy z potencjalnymi klientami, zdobywając cenne doświadczenia na temat specyfiki handlu odzieżą w Internecie oraz wymagań związanych z obsługą. Organizatorzy konferencji, chcąc podsumować  przebieg wydarzenia, przeprowadzili rozmowy z przedstawicielami wybranych firm na temat aktualnych trendów w branży modowej oraz najważniejszych aspektów prowadzenia w jej obrębie działalności wysyłkowej.  Jednym z rozmówców był przedstawiciel Azymutu, Paweł Hawrus, który na bazie programu konferencji wskazywał na oczywisty wybór, jakim jest outsourcing logistyki, podkreślając jednocześnie zalety naszej firmy, która posiada wszelkie atuty, by stać się wkrótce wiodącym operatorem kompleksowej usługi dla e-commerce.  Zapraszamy do obejrzenia tej wypowiedzi.

 

 

Zapraszamy do lektury artykułu, który ukazał się w dwumiesięczniku „Nowoczesny magazyn".

Czasopismo jest najstarszym pismem z branży magazynowej na polskim rynku. Poruszane są w nim szczegółowo takie zagadnienia, jak wyposażenie magazynu, bezpieczeństwo składowania produktów, nowoczesne technologie oraz zarządzanie magazynem.

Artykuł. Nowoczesny Magazyn.pdf

 

Zapraszamy do lektury artykułu, który ukazał się w dwumiesięczniku „Logistyka a jakość", w wydaniu maj-czerwiec 2014 roku.

Czasopismo „Logistyka a jakość" skierowane jest do menedżerów łańcucha dostaw. Pismo pełni rolę integratora środowiska, w którym poszukuje inspiracji, wiedzy i doświadczenia.

Artykuł. Logistyka a jakość.pdf

 

 

Zapraszamy do kontaktu