WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
DYSTRYBUCJA I LOGISTYKA DLA RYNKU KSIĄŻKI

DYSTRYBUCJA I LOGISTYKA DLA RYNKU KSIĄŻKI

 

Azymut 360° Wszystko dla rynku książki


Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą hurtową książek oraz świadczymy usługi logistyczne dla branży księgarsko-wydawniczej w Polsce i za granicą. Jako jedyny podmiot na rynku oferuje wydawcom kompleksową obsługę w modelu 360° – od druku, przez usługi logistyczne, dropshipping, po dystrybucję i marketing.

Poznaj nasze usługi i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

 

Profesjonalny partner logistyczny dla Twojego biznesu


OSDW Azymut to nie tylko hurtownia książek – od lat jesteśmy także liderem na rynku dystrybucji.

Świadczymy profesjonalne usługi logistyczne dla klientów z branży wydawniczej i sektora e-commerce.

W nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu głównych węzłów tranzytowych, oferujemy naszym Klientom:

• 25000 m kw. powierzchni magazynowej z pełną gamą usług, takich jak: prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, realizowanie dostaw oraz całą gamę usług wspomagających sprzedaż,

• 35 000 półek o objętości 0,55 m3 mogących pomieścić do 7 różnych tytułów,

• 13 000 miejsc paletowych w pięciokondygnacyjnych regałach automatycznych,

• współpracę z największymi operatorami logistyki transportowej gwarantującymi terminowość realizacji dostaw na poziomie 95% w kanale mix B2B/B2C,

• dedykowane kanały obsługi kurierem własnym na terenie Łodzi i Warszawy.

• blisko 100% wskaźnik realizacji wysyłki w dniu otrzymania dyspozycji dla zamówień złożonych do godziny 17:00,

• realizację usług specjalnych poprzez inwertowanie, przepaletowanie, pakietowanie towarów,

• pełną obsługę zwrotów (re-klasyfikacja i obsługa reklamacji),

• składowanie – infrastruktura dopasowywana pod konkretny towar: AKL, Logimat, Półka kompletacyjna, Regały Przestawne na bieżąco dostosowywane do potrzeb klienta,

dropshipping dla e-commerce – możliwość integracji systemowych (API) poprzez przyjazny moduł wymiany danych oparty na XML,

• WebService – nowoczesną platformę WWW do obsługi zamówień i stoku,

• system E-faktura – adresaci klienta mają możliwość otrzymywania specyfikacji oraz faktur do wysyłek realizowanych za pośrednictwem OSDW Azymut.

 

 

 

Doskonała lokalizacja nowoczesne technologie


Położenie magazynu OSDW Azymut - skrzyżowanie autostrad wschód-zachód i północ-południe oraz sąsiedztwo firm kurierskich - umożliwia zminimalizowanie czasu dostawy przesyłek na terenie całego kraju. Powierzchnia naszego magazynu (25000 m kw.) oraz wysokość użytkowa (10 m) umożliwia składowanie towaru na sześciopiętrowych regałach paletowych ze szczególną dbałością o jego jakość.

Magazyn wyposażony jest w innowacyjne rozwiązania logistyczne dostarczone przez niemiecką firmę Schäfer.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym – takim jak CrossPack, TrimPack, zautomatyzowany system przechowywania towaru czy system SQL – nasze centrum logistyczno-dystrybucyjne w Strykowie pozwala na wysyłkę 12 000 paczek dziennie.

Magazyn OSDW Azymut został wyposażony także w proekologiczne belownice do papieru i folii, które ograniczają zużycie materiału, a tym samym redukują ślad węglowy i chronią środowisko naturalne.

Każdy z naszych Klientów może liczyć na pełne wsparcie dedykowanego opiekuna i specjalne strefy obsługi klienta. Stawiamy na transparentność i przejrzystość rozliczeń, dlatego nasi kontrahenci płacą jedynie za realnie wykonaną usługę.

Hosting 2.0. Wraz z rozwojem sektora e-commerce Azymut zapewnia klientom logistyki kontraktowej możliwość skorzystania z nowoczesnej, dedykowanej i spersonalizowanej platformy sprzedażowej Hosting 2.0 (w modelu SaaS). To wygodne, nowoczesne i łatwe w obsłudze rozwiązanie, dzięki któremu założysz własny sklep internetowy w 48 godzin.

 

Azymut 360° Oszczędność czasu i pieniędzy


Ty wydajesz książki, my zajmujemy się resztą. Druk, logistyka, dystrybucja, marketing, sprzedaż hurtowa – w modelu współpracy 360° bierzemy na siebie wszystko, dzięki czemu możesz koncentrować się na swojej głównej działalności. Dla wielu naszych klientów to wygodne rozwiązanie oraz oszczędność – czasu i pieniędzy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Koordynator ds. Dystrybucji - Waldemar Bąk,  tel. kom. 513 047 523

e-mail: waldemar.bak@azymut.pl

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

 1. Co robić, aby mieć dużo pieniędzy
  Mascaro Laura
 2. Opowieści dziadka profesora
  Telmo Pievanni, Andrea Vico
 3. Wysoko wśród drzew
  Atwood Margaret
 4. Ekonomia. Odrywam, rozumiem, działam
  Poropat Liviana
 5. Spare
  Prince Harry
 6. Zniszczenie
  Asher Lauren
 7. Nikt nie odpisuje
  Jang Eun-jin
 8. Tempo di pagare
  Foltyn Wiktoria