WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
DYSTRYBUCJA I LOGISTYKA DLA RYNKU KSIĄŻKI

DYSTRYBUCJA I LOGISTYKA DLA RYNKU KSIĄŻKI

 

Azymut 360° Wszystko dla rynku książki


Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą hurtową książek oraz świadczymy usługi logistyczne dla branży księgarsko-wydawniczej w Polsce i za granicą. Jako jedyny podmiot na rynku oferuje wydawcom kompleksową obsługę w modelu 360° – od druku, przez usługi logistyczne, dropshipping, po dystrybucję i marketing.

Poznaj nasze usługi i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

 

Profesjonalny partner logistyczny dla Twojego biznesu


OSDW Azymut to nie tylko hurtownia książek – od lat jesteśmy także liderem na rynku dystrybucji.

Świadczymy profesjonalne usługi logistyczne dla klientów z branży wydawniczej i sektora e-commerce.

W nowoczesnym centrum logistycznym w Strykowie, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu głównych węzłów tranzytowych, oferujemy naszym Klientom:

• 25000 m kw. powierzchni magazynowej z pełną gamą usług, takich jak: prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, realizowanie dostaw oraz całą gamę usług wspomagających sprzedaż,

• 35 000 półek o objętości 0,55 m3 mogących pomieścić do 7 różnych tytułów,

• 13 000 miejsc paletowych w pięciokondygnacyjnych regałach automatycznych,

• współpracę z największymi operatorami logistyki transportowej gwarantującymi terminowość realizacji dostaw na poziomie 95% w kanale mix B2B/B2C,

• dedykowane kanały obsługi kurierem własnym na terenie Łodzi i Warszawy.

• blisko 100% wskaźnik realizacji wysyłki w dniu otrzymania dyspozycji dla zamówień złożonych do godziny 17:00,

• realizację usług specjalnych poprzez inwertowanie, przepaletowanie, pakietowanie towarów,

• pełną obsługę zwrotów (re-klasyfikacja i obsługa reklamacji),

• składowanie – infrastruktura dopasowywana pod konkretny towar: AKL, Logimat, Półka kompletacyjna, Regały Przestawne na bieżąco dostosowywane do potrzeb klienta,

dropshipping dla e-commerce – możliwość integracji systemowych (API) poprzez przyjazny moduł wymiany danych oparty na XML,

• WebService – nowoczesną platformę WWW do obsługi zamówień i stoku,

• system E-faktura – adresaci klienta mają możliwość otrzymywania specyfikacji oraz faktur do wysyłek realizowanych za pośrednictwem OSDW Azymut.

 

 

 

Doskonała lokalizacja nowoczesne technologie


Położenie magazynu OSDW Azymut - skrzyżowanie autostrad wschód-zachód i północ-południe oraz sąsiedztwo firm kurierskich - umożliwia zminimalizowanie czasu dostawy przesyłek na terenie całego kraju. Powierzchnia naszego magazynu (25000 m kw.) oraz wysokość użytkowa (10 m) umożliwia składowanie towaru na sześciopiętrowych regałach paletowych ze szczególną dbałością o jego jakość.

Magazyn wyposażony jest w innowacyjne rozwiązania logistyczne dostarczone przez niemiecką firmę Schäfer.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym – takim jak CrossPack, TrimPack, zautomatyzowany system przechowywania towaru czy system SQL – nasze centrum logistyczno-dystrybucyjne w Strykowie pozwala na wysyłkę 12 000 paczek dziennie.

Magazyn OSDW Azymut został wyposażony także w proekologiczne belownice do papieru i folii, które ograniczają zużycie materiału, a tym samym redukują ślad węglowy i chronią środowisko naturalne.

Każdy z naszych Klientów może liczyć na pełne wsparcie dedykowanego opiekuna i specjalne strefy obsługi klienta. Stawiamy na transparentność i przejrzystość rozliczeń, dlatego nasi kontrahenci płacą jedynie za realnie wykonaną usługę.

Hosting 2.0. Wraz z rozwojem sektora e-commerce Azymut zapewnia klientom logistyki kontraktowej możliwość skorzystania z nowoczesnej, dedykowanej i spersonalizowanej platformy sprzedażowej Hosting 2.0 (w modelu SaaS). To wygodne, nowoczesne i łatwe w obsłudze rozwiązanie, dzięki któremu założysz własny sklep internetowy w 48 godzin.

 

Azymut 360° Oszczędność czasu i pieniędzy


Ty wydajesz książki, my zajmujemy się resztą. Druk, logistyka, dystrybucja, marketing, sprzedaż hurtowa – w modelu współpracy 360° bierzemy na siebie wszystko, dzięki czemu możesz koncentrować się na swojej głównej działalności. Dla wielu naszych klientów to wygodne rozwiązanie oraz oszczędność – czasu i pieniędzy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Koordynator ds. Dystrybucji - Waldemar Bąk,  tel. kom. 513 047 523

e-mail: waldemar.bak@azymut.pl

 

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI