WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
USŁUGIDYSTRYBUCYJNE LOGISTYKA DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

Z WYDAWNICTWAMI I DOSTAWCAMI

 

 

Współpraca handlowa:

Dział Zakupów
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

 

Publikacje:

 

Zuzanna Feldman, Kierownik Działu Zakupów, tel. kom. 512 761 178

e-mail: zuzanna.feldman@azymut.pl

Renata Florczyk, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-59, tel. kom. 502 457 388

e-mail: renata.florczyk@azymut.pl

Artur MilejMenedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-55, tel. kom. 502 457 343

e-mail: artur.milej@azymut.pl

Aleksandra Pietrzak, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-45-27, tel. kom. 502 457 376

e-mail: aleksandra.pietrzak@azymut.pl

Aleksandra Grabowska, Menedżer ds. Zakupów, tel. kom. 509 226 754

e-mail: aleksandra.grabowska@azymut.pl

Iwona Klawińska, Menedżer ds. Zakupów, tel. (22) 695-42-60

e-mail: iwona.klawinska@azymut.pl

Monika Kuflikowska, Specjalista ds. Zakupów

e-mail: monika.kuflikowska@azymut.pl

Marcin Kosieradzki, Menedżer ds. Wydawców Obcojęzycznych, tel. kom. 502 457 381

e-mail: marcin.kosieradzki@azymut.pl

Anna Szymońska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-60, tel. kom. 502 457 311

e-mail: anna.szymonska@azymut.pl

Magdalena Brożek, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-53, tel. 797 189 212

e-mail: magdalena.brozek@azymut.pl

 

Produkty:

Elżbieta Jastrzębska, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 695-48-65

e-mail: elzbieta.jastrzebska@azymut.pl

Małgorzata Rejak, Specjalista ds. Zakupów, tel. (22) 965-48-13, tel. kom. 502 457 391

e-mail: malgorzata.rejak@azymut.pl

 

 

Dział Dystrybucji:

Dyrektor ds. Dystrybucji i Obsługi Klienta - Jakub Minkuszek, tel. kom. 502 457 366

e-mail: jakub.minkuszek@azymut.pl

Koordynator ds. Dystrybucji - Waldemar Bąk,  tel. kom. 513 047 523

e-mail: waldemar.bak@azymut.pl

 

 

Usługi marketingowe:

Dział Marketingu
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź
fax (42) 680 44 62
e-mail: marketing@azymut.pl

 

 

Kierownik Działu Marketingu - Alicja Wojnarowska, tel. (22) 695 48 50, tel. kom. 502 457 342

e-mail: alicja.wojnarowska@azymut.pl


Specjalista ds. Marketingu - Agnieszka Wilczek, tel. kom. 502 457 337

e-mail: agnieszka.wilczek@azymut.pl

 

 

Rozliczenia z Wydawcami:

Agnieszka Kalinowska, tel. (22) 695 48 64, tel. kom. 502 457 347
e-mail: agnieszka.kalinowska@azymut.pl

Paweł Krupa, tel. (22) 695 48 63
e-mail: pawel.krupa@azymut.pl

Dorota Koc, tel. (22) 695 48 61, tel. kom. 502 457 347
e-mail: dorota.koc@azymut.pl

Małgorzata Malicka, tel. (22) 695 48 62, tel. kom. 502 457 347
e-mail: malgorzata.malicka@azymut.pl

W zakresie bieżącej współpracy handlowej (zakupy, rozliczenia, płatności) Dział Handlowy pozostaje do dyspozycji wydawców w godz. 8:00-16:00.
Zapraszamy do kontaktu także nowych kontrahentów, którzy chcieliby nawiązać współpracę handlową lub dystrybucyjną.

 

Dział Publikacji Elektronicznych:

ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

Kierownik ds. Handlu Publikacjami Elektronicznymi - Anna Chojnacka
tel. (22) 695 42 50, tel. kom. 502 666 506
e-mail: anna.chojnacka@azymut.pl

Menedżer ds. kontaktów z rynkiem wydawniczym - Beata Kozłowska
tel. (22) 695 42 98, tel. kom. 515 177 096
e-mail: beata.kozlowska@azymut.pl

 

Drukarnia Cyfrowa:


ul. Senatorska  31
93-192 Łódź
tel.:  42 680 44 93
drukarnia@azymut.pl


Dyrektor Drukarni Cyfrowej - Maciej Szymański,
tel. kom. 508 414 756

e-mail: maciej.szymanski@azymut.pl

 


Kierownik Działu Druku - Marcin Serkies

e-mail: marcin.serkies@azymut.pl

 

Kierownik Działu Introligatorni - Grzegorz Karnicki

e-mail: grzegorz.karnicki@azymut.pl

 

Przedstawiciel Handlowy - Rafał Rosa

e-mail: rafal.rosa@azymut.pl

 

Inspektor Ochrony Danych - Karolina Nowak-Różycka

e-mail: iod@azymut.pl

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

  1. Bad Teacher W mroku zmysłów #1
    Litkowiec Kinga, Agata Sobczak
  2. Man's Search For Meaning
    Frankl Viktor E.
  3. Gry planszowe dla dzieci
    Guzowska Beata
  4. Czuły narrator
    Tokarczuk Olga
  5. Siła nawyku
    Duhigg Charles
  6. Odrodzone królestwo
    Cherezińska Elżbieta
  7. Psychologia społeczna
    Wojciszke Bogdan
  8. Boże Narodzenie z ciotką Józefiną
    Engler Michael