WYBIERZ JĘZYK:
PL EN
DYSTRYBUCJALOGISTYKA USŁUGI DLAE-COMMERCE USŁUGIMARKETINGOWE DRUKARNIACYFROWA HOSTINGHOMER E-PUBLIKACJE
USŁUGI MARKETINGOWE

Z WYDAWNICTWAMI I DOSTAWCAMI

 

 

Współpraca handlowa:

Dział Zakupów
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

 

Publikacje:

 

Zuzanna Feldman, Kierownik Działu Zakupów, tel. kom. 512 761 178

e-mail: zuzanna.feldman@azymut.pl

Aleksandra Sicińska, Zastępca Kierownika Działu Zakupów, tel. kom. 509 226 754

e-mail: aleksandra.sicinska@azymut.pl

Renata Florczyk, Menedżer ds. Zakupów, tel. kom. 502 457 388

e-mail: renata.florczyk@azymut.pl

Artur MilejMenedżer ds. Zakupów, tel. kom. 502 457 343

e-mail: artur.milej@azymut.pl

Iwona Klawińska, Menedżer ds. Zakupów, tel. kom. 721 837 167

e-mail: iwona.klawinska@azymut.pl

Marta Napierzyńska, Menedżer ds. Zakupów, tel. kom. 502 457 330

e-mail: marta.napierzynska@azymut.pl

Marcin Kosieradzki, Menedżer ds. Wydawców Obcojęzycznych, tel. kom. 502 457 381

e-mail: marcin.kosieradzki@azymut.pl

Magdalena Brożek, Specjalista ds. Zakupów, tel. kom. 797 189 212

e-mail: magdalena.brozek@azymut.pl

Elżbieta Jastrzębska, Specjalista ds. Zakupów, tel kom. 502 457 394

e-mail: elzbieta.jastrzebska@azymut.pl

Urszula Sienicka, Specjalista ds. Zakupów, tel. kom. 797 702 873

e-mail: urszula.sienicka@azymut.pl

 

Produkty:

Beata Dusińska, Menedżer ds. Zakupów, tel. kom. 502 457 311

e.mail: beata.dusinska@azymut.pl

Małgorzata Rejak, Menedżer ds. Zakupów, tel. kom. 502 457 391

e-mail: malgorzata.rejak@azymut.pl

 

 

Dział Dystrybucji:

Dyrektor ds. Logistyki i Dystrybucji - Jakub Minkuszek, tel. kom. 502 457 366

e-mail: jakub.minkuszek@azymut.pl

Kierownik Działu Dystrybucji i Transportu - Waldemar Bąk,  tel. kom. 513 047 523

e-mail: waldemar.bak@azymut.pl

 

 

Usługi marketingowe:

Dział Marketingu
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
e-mail: marketing@azymut.pl

 

 

Kierownik Działu Marketingu - Alicja Wojnarowska, tel. kom. 502 457 342

e-mail: alicja.wojnarowska@azymut.pl

Specjalista ds. Marketingu i PR - Paulina Bandura, tel. kom. 502 457 395

e-mail: paulina.bandura@azymut.pl

Koordynator ds. projektów - Jędrek Biegański, tel.kom. 502 457 337

e-mail: jedrek.bieganski@azymut.pl

 

 

Rozliczenia z Wydawcami:

Agnieszka Kalinowska - koordynator ds. rozliczeń, tel. kom. 502 457 347

e-mail: agnieszka.kalinowska@azymut.pl

Małgorzata Malicka - specjalista ds. rozliczeń, tel. kom. 509 835 078

e-mail: malgorzata.malicka@azymut.pl

Dominika Sągała - specjalista ds. rozliczeń, tel. kom. 509 237 653

e-mail: dominika.sagala@azymut.pl

 

 

W zakresie bieżącej współpracy handlowej (zakupy, rozliczenia, płatności) Dział Handlowy pozostaje do dyspozycji wydawców w godz. 8:00-16:00.
Zapraszamy do kontaktu także nowych kontrahentów, którzy chcieliby nawiązać współpracę handlową lub dystrybucyjną.

 

Dział Publikacji Elektronicznych:

ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

Kierownik ds. Handlu Publikacjami Elektronicznymi - Anna Chojnacka
tel. kom. 502 666 506
e-mail: anna.chojnacka@azymut.pl

Menedżer ds. kontaktów z rynkiem wydawniczym - Beata Kozłowska
tel. kom. 515 177 096
e-mail: beata.kozlowska@azymut.pl

 

Drukarnia Cyfrowa:


ul. Senatorska  31
93-192 Łódź
tel.:  42 680 44 93
drukarnia@azymut.pl


Dyrektor Drukarni Cyfrowej - Maciej Szymański,
tel. kom. 508 414 756

e-mail: maciej.szymanski@azymut.pl


Kierownik Działu Druku - Marek Kowalczyk

e-mail: marek.kowalczyk@azymut.pl

 

Kierownik Działu Introligatorni - Joanna Kobyłko

e-mail: joanna.kobylko@azymut.pl

 

 

Inspektor Ochrony Danych - Karolina Nowak-Różycka

e-mail: iod@azymut.pl

MAGAZYN WIRTUALNY

TOP - 7 DNI

  1. W rytmie namiętności
    Bekher Nana
  2. Pętla czasu
    Lewenhaupt Aleksandra
  3. Lodowe serce
    Tirunul Sasha
  4. Biblioteki
    Pettegree Andrew, der Weduwen Arthur
  5. Odkryj mnie Tom 2
    Mafi Tahereh
  6. Dziewczynka z parku
    Kosmowska Barbara
  7. Rozbudź mnie Tom 3
    Mafi Tahereh
  8. Biologiczne podstawy psychologii
    Kalat James W.