Kontakt w sprawie zamówień:   telemarketing@azymut.pl    

Założymy Twój sklep internetowy w 48 godzin

Hosting 2.0 to nowoczesne i bezpieczne narzędzie pozwalające na uruchomienie sklepu internetowego w 48 h (w modelu SaaS).

Hosting 2.0 pozwala na automatyczny import kulkudziesięciu tysięcy indeksów książek, gier, zabawek i produktów dostępnych w hurtowni Azymut. To świetne rozwiązanie dla wydawców i księgarń.

Technologię oraz support dla Hostingu 2.0 dostarcza firma Selly.

Hej, przetestuj mnie na własnej skórce!

Przez 14 dni. Za darmo. Sprawdź, jak działa Hosting 2.0.

Co my tu dla Ciebie mamy?

  • Nowoczesne szaty graficzne z możliwością modyfikacji

  • Bezpłatny import bazy produktów hurtowni Azymut

  • Możliwość wprowadzania i importowania oferty własnej

  • Integracje z porównywarkami, ERP, Allegro, Baselinkerem

  • Program lojalnościowy, kupony rabatowe, newsletter i SMS

  • Bezpieczny, intuicyjny panel administracyjny

Idealne rozwiązanie dla małych wydawców.

Hosting 2.0 to dobre rozwiązanie dla małych księgarń i nowych, debiutujących na rynku wydawców. Założymy sklep internetowy Twojej firmy w 48 godzin.

Ty sprzedajesz,
my zajmiemy się resztą

Nie pakuj paczek i pieniędzy w autorski e-commerce. Sklepy internetowe Hostingu 2.0 działają w modelu dropshippingu i mogą być w pełni zautomatyzowane z Azymutem.

Oznacza to, że zrealizujemy za Ciebie wszystkie operacje związane z kompletacją, pakowaniem, nadaniem przesyłki, ewentualnymi reklamacjami i zwrotami. Paczka trafi do klienta Twojego sklepu internetowego prosto z centrum logistycznego Azymutu.

Hosting 2.0 to oszczędność czasu i pieniędzy, które musiałbyś zainwestować w budowę autorskiego sklepu internetowego.

Ile to kosztuje? Zapytaj o indywidualną wycenę.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną wycenę dla Twojej firmy.

Często zadawane pytania

Hosting 2.0 ma wbudowane integracje z systemami: WBD (baza produktów dostępnych w Azymucie), SPZ, iFormat (oferta e-booków i audiobooków), ERP Homer.

Tak! Hosting 2.0 możesz bezpłatnie zintegrować z Allegro oraz Baselinkerem, który oferuje dostęp do ponad 160 marketplace’ów.

Hosting 2.0 posiada łatwy i bezpieczny panel zarządzania, który pozwala na kreowanie ofert, udzielanie rabatów, zarządzania treścią i wyglądem strony, daje dostęp do własnych statystyk odwiedzin, ilości i poziomu realizacji zamówień oraz do bazy rozliczeń. Panel administracyjny jest w pełni funkcjonalny także przez urządzania mobilne.

Zobacz wideoprezentację panelu do zarządzania sklepem internetowym:

Jest ich mnóstwo! W panelu administracyjnym Hostingu 2.0 możesz zarządzać wieloma narzędziami marketingowymi, takimi jak m.in.: program lojalnościowy, blog, kampanie banerowe, slidery, kupony rabatowe, newsletter, wiadomości SMS do klienta.

Sklepy powstające w ramach Hostingu 2.0 są przyjazne wyszukiwarkom. W panelu administracyjnym znajdziesz także wiele bezpłatnych narzędzi do optymalizacji SEO.

Hosting 2.0 może być zintegrowany zarówno z systemami Azymutu, jak i zewnętrznymi porównywarkami cenowymi, kurierami, systemami księgowo-finansowymi. Możesz zintegrować go także z Allegro i Baselinkerem.

Tak, jak najbardziej! W ramach Hostingu 2.0 udostępniamy gotowe, nowoczesne, responsywne szaty graficzne, które możesz samodzielnie zmodyfikować. W panelu administracyjnym znajdziesz także otwarty kod do samodzielnej zmiany wyglądu sklepu.

Usługa Hosting 2.0 daje zarówno możliwość bezpłatnej integracji z bazą produktów dostępną w ofercie Azymutu, jak i wprowadzania lub importowania własnej oferty księgarni przez uniwersalny moduł integratora plików CSV i XML.

Baza wiedzy i instrukcje

Zobacz wideoprezentację panelu do zarządzania sklepem internetowym:

To co? Zakładamy Twoj sklep internetowy?

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby założyć swój sklep internetowy.