Kontakt w sprawie zamówień:   telemarketing@azymut.pl    

Azymut dla wydawców książek, gier i zabawek

Jedna firma, mnóstwo możliwości. Jako jedyny podmiot na rynku oferujemy wydawcom kompleksową obsługę w modelu 360°: od druku książek, przez usługi logistyczne, dropshipping, po dystrybucję i marketing. 

Dystrybuujemy zarówno książki papierowe, jak i e-booki oraz audiobooki. Współpracujemy z wieloma producentami gier, zabawek, art. pap. oraz gadżetów.

Sprzedaż hurtowa książek, gier i zabawek

Dotrzyj ze swoją ofertą do ponad 3500 firm i instytucji: księgarń, sklepów internetowych i bibliotek.

Zalety współpracy z nami:

Logistyka kontraktowa
i dropshipping

Od blisko 25 lat świadczymy kompleksowe usługi logistyczne i dystrybucyjne dla rynku książki, branży zabawek oraz sklepów internetowych.

Zalety współpracy z nami:

Drukarnia cyfrowa

Wydrukujemy Twoje książki. Na czas, w wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach.

Zalety współpracy z drukarnią:

Dystrybucja e-booków
i audiobooków

Dostarczamy czytanie nie tylko w formie papierowej. Dystrybuujemy książki w wersji cyfrowej – e-booki i audiobooki.

To nas wyróżnia:

Marketing
dla rynku książki

Promuj z nami swoje książki wśród księgarń, bibliotek i sklepów internetowych. 

Nasze usługi:

Współpraca na wyłączność

Ty wydajesz książki. My zajmiemy się resztą. Współpraca na wyłączność to oszczędność czasu i pieniędzy dla nowych wydawców debiutujących na rynku książki.

Zalety współpracy na wyłączność:

Sprzedaż hurtowa gier, zabawek i art. pap.

Dystrybuujemy i sprzedajemy nie tylko książki. Dotrzyj ze swoją ofertą gier, zabawek i art. pap. do tysięcy klientów: księgarń i sklepów internetowych.

Zalety współpracy z nami:

Rozpocznij współpracę

Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość współpracy z Twoim wydawnictwem.

Błyskawiczna wysyłka zamówionych tytułów, rewelacyjny kontakt z przedstawicielami, rzetelne wsparcie promocyjne i handlowe.

Wydawnictwo Słowo/obraz terytoria  

Dzięki współpracy z Azymutem nasza oferta wydawnicza stała się bardziej rozpoznawalna na rynku, trafia do jeszcze większej ilości odbiorców.

Edicon 

Od początku nasza współpraca z Azymutem układa się wyśmienicie. Polecamy umowę wyłącznościową z tym dystrybutorem, daje ogromne korzyści.

Wydawnictwo WasPos, Agnieszka Przyłucka 

Cenimy Azymut za otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb każdego klienta. Profesjonalizm i kompleksowe podejście do każdego zadania pozwalają nam być spokojnym o naszą sieć dostaw.

Clochee

Współpraca z magazynem jest zdecydowanie udana. Wysyłki realizowane są terminowo, a obsługa zawsze służy swoją pomocą i warsztatem, przy rozwiązywaniu potencjalnych problemów.

Vertima

Profesjonalne podejście, szybkość działania, bezproblemowy kontakt, empatyczne podejście handlowców i opiekunów - nasza współpraca  funkcjonuje na najwyższym poziomie.

Wydawnictwo Poligraf

Współpracujemy z sukcesem z działami dystrybucji oraz logistyki już od 8 lat. Wiele razy dali wyraz profesjonalizmu oraz odpowiedzialności. Zdecydowanie polecamy

Tactic Games Polska

Zatrudnieni w Azymucie specjaliści wiedzą, co robią. Gdy pojawiają się problemy lub różnice zdań można liczyć na dialog i zrozumienie.

Freedom Publishing

Realizujemy z OSDW Azymut wiele wspólnych akcji promocyjnych. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne, elastyczne podejście oraz dużą dawkę kreatywności.

Zespół Marketingu PWN 

Rzetelny partner, na którym zawsze możemy polegać! Druk, dystrybucja, logistyka czy działania promocyjne – zawsze terminowo, niezawodnie i na wysokim poziomie. 

PZWL  

Współpracujemy z Azymutem od wielu lat. Zamówienia naszych klientów realizowane są terminowo i bezbłędnie.

Wydawnictwo Nowela