Contact telemarketing@azymut.pl    

A month with guides for parents. Books that support the child and the parent [PROMOTION].

Na kwiecień Azymut przygotował specjalną ofertę poradników, które ułatwią radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami w procesie wychowania dzieci. 100 poradników dla rodziców i opiekunów teraz dużo taniej! Skorzystaj z oferty promocyjnej Miesiąc Parentingu do 30 kwietnia 2024.

Zestawienie najlepszych poradników parentingowych w niższych cenach przygotowali: Wydawnictwo Naukowe PWN, Grupa Wydawnicza Relacja, eSPe, Muza, Rebis Znak i Kobiecie. Rabaty do 65%!

Przydatne książki z rabatami

W ofercie Wydawnictwa eSPe znajdują się publikacje, które pomagają budować zdrowe relacje, odkrywać talenty dziecka i własne, stawać się fajnym rodzicem i wspierać swoje dziecko i partnera.

Najlepsza pomoc w rozwoju każdego rodzica

Wydawnictwo Mamania specjalizuje się w książkach poradnikowych dla rodziców. Są to książki wokół konkretnych idei, które nie dają rodzicom gotowych rozwiązań, a wskazują kierunki, w których warto podążać.

Wysoki poziom opracowania merytorycznego

Jak nie dać się ponieść emocjom? Jak rozmawiać z dzieckiem i uczyć otwartości nastolatka? Czym są prawa dziecka?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzą książki Wydawnictwa Muza.

Wydawnictwo Naukowe PWN Poleca książki Marii Montessori

Maria Montessori to wybitna psycholożka dziecięca, której system edukacyjny wniósł nową jakość do pedagogiki, a „odkrycie dziecka”, jakiego dokonała autorka, było poprzedzone latami naukowych badań i obserwacji. 

Poradniki Wydawnictwa Rebis taniej!

Poradniki Rebisu to obowiąąkowe pozycje w biblioteczce każdego rodzica, nauczyciela i wychowawcy! Dostarczają wiedzy potrzebnej od chwili podjęcia decyzji o założeniu rodziny przez ciążę po pierwsze lata życia dziecka.

Wydawnictwo Znak dla rodzica i dziecka

Szeroka oferta książek od Wydawnictwa Znak podpowie jaką dietę zastosować u niemowlaka, ale też poruszy tematy natury psychologicznej. Zamów taniej w promocji!

Create an account for a B2B customer

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl