New promotions for Azimuth customers (April 15, 2024)

Nowy tydzień – nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 15 kwietnia 2024!

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo APN Promise

Publikacje Wydawnictwa APN Promise taniej do 48%. Skorzystaj ze specjalnej promocji Wydawca Tygodnia – tylko do 22 kwietnia 2024.

CeDeWu z rabatami do -40%

Bogata oferta monografii naukowych recenzowanych przez osoby posiadające tytuł doktora habilitowanego lub profesora. Skorzystaj z promocji do 18 kwietnia 2024r.

Komu w drogę…

…temu promocja na przewodniki! Zbliża się sezon urlopowy, poszerz swoją ofertę o świetne przewodniki. Teraz z rabatami nawet do -51%.

Nagrody na zakończenie roku szkolnego
Rekomendacje Baby od polskiego

Wspólnie z Babą od polskiego przygotowaliśmy katalog książek rekomendowanych na nagrody na zakończenie roku szkolnego. Oprócz rekomendacji mamy dla Was także promocje na sezon Nagrodówka 2024.

Nagrody, które dają frajdę

Kolorowe i pełne zabawy książki edukacyjne dla najmłodszych. Takie nagrody sprawią radość każdemu dziecku.

Nagrody dla dzieci i młodzieży

Szeroka oferta książek od Wydawnictwa Znak pozwoli młodym czytelnikom przenieść się w porywającą rzeczywistość szalonych podróży, poruszających historii miłosnych czy wciągających tajemnic i intryg. Zamów taniej w promocji! 

Wyprzedaż: Wydawnictwo Łajka

Pięknie ilustrowane książki dla dzieci w świetnej cenie! Do 30 czerwca 2024 r. zamówisz je za 7 zł.

Świętujemy z promocjami!

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich przeceniamy ponad 3400 książek! Promocja trwa do 25 kwietnia 2024 r.

Wirtualne Targi Małych Wydawców
4 – 30 kwietnia 2024

Odkryj z nami ofertę małych, niezależnych oficyn działających na polskim rynku książki. Skorzystaj z dodatkowego rabatu na ponad 8000 tytułów.

Bookplan.pl
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Szeroka oferta książek od niezależnych wydawców. Skorzystaj z oferty promocyjnej w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców.

Wydawnictwo BOSZ
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Wybierz jedyną na polskim rynku oficynę tworzącą prawdziwie autorskie albumy poświęcone sztuce, dziedzictwu kulturowemu i naturalnemu.

Bumcykcyk dla dzieci
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Zamów książki dla dzieci i młodzieży, wyróżniające się nie tylko wartościową treścią, ale i wspaniałą oprawą graficzną. 

Copernicus Center Press
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Najwyższe standardy prac akademickich, obejmując szerokie spektrum światowej myśli naukowej i filozoficznej: filozofię (w szczególności filozofię nauki i filozofię prawa), teologię, kosmologię, matematykę, logikę i neurobiologię.

Non-fiction od Wydawnictwa Dowody
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Pozwól swoim czytelnikom odkryć twórczość debiutantów lub zdobyć książki już uznanych autorów. Teraz zamówisz z rabatami!

Dla czytających po angielsku

Zapewnij swoim czytelnikom dostęp do książek w języku angielskim. Wybierz spośród ponad 2000 książek i zamów z rabatami.

Nowi wydawcy w naszej ofercie!

Wydawnictwo Muduko dołącza do grona ponad 400 oficyn dostępnych w ofercie Azymutu.

Nowi wydawcy w naszej ofercie!

Wydawnictwo Nowa Baśń dołącza do grona ponad 400 oficyn dostępnych w ofercie Azymutu.

Zamawiaj książki w przedsprzedaży!

Od kwietnia w Magazynie Wirtualnym Azymutu uruchomiliśmy przedsprzedaże. Od teraz najważniejsze tytuły miesiąca mogą Państwo zarezerwować dla swoich księgarń i bibliotek na kilka tygodni przed premierą.

Create an account for a B2B customer

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl