baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_C3
baner_C
baner_C1
baner_C4
baner_C5
baner_C2
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B

Wydawca poleca

Batman. Kompletny przewodnik

okl
Oprawa: Twarda
Format: 22.9x27.6cm
Stron: 216
ISBN: 978-83-8274-140-7

Cena detaliczna: 149,95 zł

Absolutny must have dla fanów uniwersum DC! Ta wyjątkowa publikacja o najpopularniejszym superbohaterze DC przybliża postać Batmana, jego niesamowitą gamę broni i pojazdów, „rodzinę” sojuszników i jego listę groźnych złoczyńców, w tym Jokera, Catwoman, Harley Quinn, Riddlera, Pingwina, Bane’a, Stracha na Wróble, Killer Croca i wielu innych. Ten kompletny tom przedstawia ekscytującą historię Batmana, nie pomijając szczegółów jego wyczynów w ostatnich fabułach DC, takich jak Odrodzenie, Batman. Metal i Batman. Death Metal oraz Miasto Bane’a. Zawiera szczegółowy harmonogram kluczowych wydarzeń z życia Bruce’a Wayne’a, znanego również jako Batman, Batman. Kompletny przewodnik jest wypełniony efektownymi kolorowymi grafikami z oryginalnych komiksów i jest wymarzonym zakupem dla legionu fanów Mrocznego Rycerza z całego świata. Poznaj całą historię Batmana, ze wszystkimi szczegółami jego zapierających dech w piersiach przygód i bitew, sojuszników, burzliwego życia miłosnego i budzącej grozę galerii łotrów. Tekst przełożyli Tomasz Sidorkiewicz, Bartosz Czartoryski i Marek Starosta, tłumacze specjalizujący się w superbohaterskich komiksach.

Vermeer

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Twarda
Format: 22.5x29.5cm
Stron: 272
ISBN: 978-83-8274-195-7

Cena detaliczna: 249,95 zł

Jan Vermeer jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci świata sztuki. Częściowo zapomniany, przez niemal dwa stulecia od swej śmierci, Vermeer został odkryty na nowo w drugiej połowie XIX wieku. Artysta pozostawił po sobie niespełna 40 udokumentowanych dzieł, w przeciwieństwie do innych malarzy, których dorobek zachowany do dzisiejszych czasów obejmuje często oprócz dziesiątek lub setek obrazów tysiące grafik i szkiców. Dlaczego tak się stało? Czy życie Vermeera to naprawdę tak wielka zagadka, jak się powszechnie uważa? Na te i wiele innych pytań stara się odpowiedzieć autorka, sięgając m.in. do najnowszych światowych badań. Ich analiza prowadzi do ciekawych i zaskakujących wniosków. Książka składa się z dwóch części: biografii malarza przedstawionej na szerokim społeczno-kulturalnym tyle XVII-wiecznych Niderlandów oraz katalogu obrazów ze szczegółowymi omówieniami 37 dzieł.

Skitury. Kompletny narciarski podręcznik

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 16.5x23.0cm
Stron: 272
ISBN: 978-83-8274-188-9

Cena detaliczna: 79,95 zł

Chcesz zacząć przygodę ze skiturami, ale nie wiesz jak? A może już uprawiasz ten sport, ale chcesz poprawić swoją technikę podchodzeia i zjazdu? Anna Figura, czołowa polska skialpinistka, pokaże ci, jak zaprzyjaźnić się ze skiturami i czerpać z tego sportu jak najwięcej przyjemności. Ten praktyczny i kompletny poradnik pozwoli każdemu cieszyć się nartami skiturowymi, niezależnie od stopnia zaawansowania. Z poradnika dowiesz się: - jak wybrać i skompletować najlepszy dla siebie sprzęt, - jak poczuć się pewnie i swobodnie na nartach skiturowych, - jak ocenić ryzyko zagrożeń czyhających zimą w górach, - jak prawidłowo i bez zbędnego wysiłku podchodzić na nartach, - jak zjeżdżać skutecznie, poprawnie technicznie i stylowo, niezależnie od warunków, - jak zaplanować trening, by przygotować się do sezonu zimowego. Wszystkie techniki zaprezentowane zostały na zdjęciach, pokazujących ich wykonanie krok po kroku.

Podróże marzeń. Polska

okl
Oprawa: Twarda
Format: 20.6x28.3cm
Stron: 384
ISBN: 978-83-8172-696-2

Cena detaliczna: 139,95 zł

W prezentowanym albumie opisano ponad 200 wspaniałych miejsc. Zaprezentowano bogactwo natury we wszystkich województwach, najciekawsze parki narodowe i tereny chronione ze względu na niepowtarzalną przyrodę, a czasami miejsca po prostu urokliwe.