Kontakt

OSDW AZYMUT Sp. z o. o.
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
biuro@azymut.pl

Spółka zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy
Nr KRS 0000030385, NIP 525-21-05-994
Kapitał zakładowy: 24 634 382.00 zł.

Jesteśmy częścią Grupy PWN.

Nasze siedziby

OSDW AZYMUT Sp. z o. o.
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
biuro@azymut.pl

Zarząd:

Anna Lubczyńska-Lafuente – Prezes Zarządu
Jarosław Szaliński – Członek Zarządu

Oddział w Strykowie:

OSDW Azymut
Smolice 1F
95-010 Stryków
tel. (42) 680 44 00

Drukarnia Cyfrowa
ul. Senatorska  31
93-192 Łódź
tel.:  42 680 44 93
drukarnia@azymut.pl

Dyrektor Drukarni Cyfrowej
Maciej Szymański
tel. 508 414 756
maciej.szymanski@azymut.pl

Dyrektor Sprzedaży
Marek Lachowski
tel. 502 457 348
marek.lachowski@azymut.pl

Kierownik Działu Druku
Marek Kowalczyk
marek.kowalczyk@azymut.pl

OSDW Azymut
Dział sprzedaży
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź
sprzedaz@azymut.pl

OSDW Azymut
Drukarnia cyfrowa 
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź
drukarnia@azymut.pl

Izabela Kozera
Dyrektor Sprzedaży Detalicznej
tel. 510 110 774
izabela.kozera@pwn.pl

Księgarnia PWN Białystok
ul. Mickiewicza 32,
15-232 Białystok
tel. 502 457 355

Księgarnia PWN Gdańsk
ul. Korzenna 33/35,
80-851 Gdańsk
tel. (58) 305 24 49; 510 111 467

Księgarnia PWN Kraków
ul. Piłsudskiego 3/1,
31-110 Kraków
tel. (12) 421 75 64; 510 110 654

Księgarnia PWN Łódź
ul. Więckowskiego 13,
90-721 Łódź
tel. (42) 630 67 69; 510 110 893

Księgarnia PWN Warszawa Resursa
ul. Krakowskie Przedmieście 62,
00-322 Warszawa
tel. (22) 828 18 16; 517 339 724

Księgarnia PWN Wrocław
ul. Kuźnicza 56, 50-138 Wrocław
tel. 510 109 676

Księgarnia PWN Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny
ul. Powstańców Wlkp. 16 lok. 134, 61-895 Poznań
tel. (61) 854 31 48

Karolina Nowak-Różycka
Inspektor Ochrony Danych
iod@azymut.pl

Dla klientów hurtowni

Dział wsparcia sprzedaży
i telemarketingu

ul. Senatorska 31
93-192 Łódź

Dział Telemarketingu pozostaje do Państwa dyspozycji od 9.00 do 17.00.

Kontakt mailowy:
sprzedaz@azymut.pl

Ilona Bąk
tel. (42) 680 44 15 
ilona.bak@azymut.pl
region: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie

Kamil Florczak
tel. (42) 680 44 16
kamil.florczak@azymut.pl
region: opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

Beata Fijałkowska
tel. (42) 680 44 14
beata.fijalkowska@azymut.pl
region: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie

Przedstawiciele Regionalni:

Maciej Tyrpa
tel. 502 457 363
maciej.tyrpa@azymut.pl
region: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Robert Prus
tel. 502 457 372
robert.prus@azymut.pl
region: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie

Paweł Sikora
tel. 502 457 370
pawel.sikora@azymut.pl
region: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie

Marcin Zimny
tel. 502 457 322
marcin.zimny@azymut.pl
region: opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

Dział ds. Bibliotek
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
bibliotekarz@azymut.pl

Mariusz Wójcik
tel. (22) 695 48 56
tel. kom. 502 457 319
mariusz.wojcik@azymut.pl

Piotr Siekierko
tel. (22) 695 48 57
tel. kom. 509 661 015
piotr.siekierko@azymut.pl

Dział E-commerce
ul. Senatorska 31
93-192 Łódź
ecommerce@azymut.pl

Michał Krakowiak
tel. (42) 680 44 23

Robert Kowalski
tel. (42) 680 44 53

Jolanta Grabarczyk
tel. (42) 680 44 54

Anna Rylska
tel. (42) 680 44 69

Kontakt mailowy:
sprzedaz@azymut.pl

Maciej Jaworski
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel. 502 457 344
maciej.jaworski@azymut.pl

Kontakt mailowy:
sprzedaz@azymut.pl

Magazyn Zwrotów AZYMUTSmolice 1F Hala A95-010 Stryków

Dział Reklamacji i ZwrotówSmolice 1F95-010 StrykówCENTRALA tel. (42) 680 44 24 reklamacje@azymut.pl

Elzbieta.Rogalinska@Azymut.pl Centrala 42 680 44 2442 680 44 36 tel kom. 502 457 378 

Ewa.Grzelak@Azymut.pl  Centrala 42 680 44 2442 680 44 30tel kom. 502 457 351

Ramona.Kaminska@Azymut.plCentrala 42 680 44 24 42 680 44 32 tel kom. 502 457 312

Paulina.Bednarska@Azymut.plCentrala 42 680 44 2442 680 44 33tel kom. 502 457 326

 

Reklamacje dostaw:

Ewa.Grzelak@Azymut.pl tel kom. 502 457 351  

Ramona.Kaminska@Azymut.pltel kom. 502 457 312

 

Dział Windykacji:
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
fax: (22) 695 42 73

Iwona Zarzycka

tel. 500 015 291
Kierownik Działu Windykacji
iwona.zarzycka@azymut.pl

Dla wydawców i dostawców

Kontakt dla nowych wydawców debiutujących na rynku wydawniczym:

Izabela Kozera
tel. 510 110 774
izabela.kozera@azymut.pl

Kontakt dla wydawców obecnych od dawna na rynku książki:
dzialzakupow@azymut.pl

Zuzanna Feldman 
Kierownik Działu Zakupów 
tel. 512 761 178 
zuzanna.feldman@azymut.pl 

Artur Milej 
Menedżer ds. Zakupów 
tel. 502 457 343 
artur.milej@azymut.pl 

Iwona Klawińska 
Menedżer ds. Zakupów 
tel. 721 837 167 
iwona.klawinska@azymut.pl 

Renata Florczyk  
Menedżer ds. Zakupów  
tel. 502 457 388 
renata.florczyk@Azymut.pl 

Marcin Kosieradzki 
Menedżer ds. Wyd. Obcojęzycznych 
tel. 502 457 381 
marcin.kosieradzki@azymut.pl 

Magdalena Brożek
Młodszy Menedżer ds. Zakupów
tel. 797 189 212 
magdalena.brozek@azymut.pl 

Urszula Sienicka 
Menedżer ds. Zakupów
tel. 797 702 873
 
urszula.sienicka@azymut.pl

Marzena Olbryś 
Menedżer ds. Zakupów 
tel. 502 457 376 
marzena.olbrys@azymut.pl 

Małgorzata Motylińska 
Specjalista ds. Zakupów 
tel. 502 457 357 
malgorzta.motylinska@azymut.pl  

Elżbieta Jastrzębska 
Specjalista ds. Zakupów 
tel. 502 457 394 
elzbieta.jastrzebska@azymut.pl 

Klaudia Sowa 
Asystent w dziale zakupów 
tel. 502 457 391 
klaudia.sowa@azymut.pl 

 

Dział produktów
Non-booki, gry, puzzle, zabawki, art. pap.

Renata Kończyk

Menadżer ds. Zakupów
tel: 502 457 311
renata.konczyk@azymut.pl

 

Kontakt mailowy:
sprzedaz@azymut.pl

Maciej Jaworski
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel. 502 457 344
maciej.jaworski@azymut.pl

Agnieszka Jastrzębska
Menedżer Produktu (akcje promocyjne)
tel. 502 457 365
agnieszka.jastrzebska@azymut.pl

Rozliczenia z Wydawcami:

Agnieszka Kalinowska
Koordynator ds. rozliczeń
tel. 502 457 347
agnieszka.kalinowska@azymut.pl

Małgorzata Malicka
Specjalista ds. rozliczeń
tel. kom. 509 835 078
malgorzata.malicka@azymut.pl

Dominika Sągała 
Specjalista ds. rozliczeń
tel. 509 237 653
dominika.sagala@azymut.pl

Dział Dystrybucji:

Paweł Hawrus
Dyrektor ds. Rozwoju Logistyki
tel. 502 457 366
pawel.hawrus@azymut.pl

Waldemar Bąk
Kierownik Działu Dystrybucji i Transportu
tel. 513 047 523
waldemar.bak@azymut.pl

Dział Publikacji Elektronicznych:
OSDW Azymut
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa

Anna Chojnacka
Kierownik ds. Handlu Publikacjami Elektronicznymi
tel. 502 666 506
anna.chojnacka@azymut.pl

Drukarnia Cyfrowa
ul. Senatorska  31
93-192 Łódź
tel.:  42 680 44 93
drukarnia@azymut.pl

Dyrektor Drukarni Cyfrowej
Maciej Szymański
tel. 508 414 756
maciej.szymanski@azymut.pl

Dyrektor Sprzedaży
Marek Lachowski
tel. 502 457 348
marek.lachowski@azymut.pl

Kierownik Działu Druku
Marek Kowalczyk
marek.kowalczyk@azymut.pl

Kierownik Działu Introligatorni
Joanna Kobyłko
joanna.kobylko@azymut.pl

Dział Marketingu
OSDW Azymut
ul. Gottlieba Daimlera 2
02-460 Warszawa
dzialmarketingu@azymut.pl

Jędrek Biegański
Kierownik Działu Marketingu
tel. 502 457 337
jedrek.bieganski@azymut.pl

Joanna Wyszkowska
Specjalistka ds. Marketingu
tel. 502 457 342
joanna.wyszkowska@azymut.pl

Paulina Bandura
Specjalistka ds. Marketingu i PR
tel. 502 457 395
paulina.bandura@azymut.pl