baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_A
baner_C3
baner_C
baner_C1
baner_C4
baner_C5
baner_C2
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B
baner_B

Wydawca poleca

Hiszpański Słowo do słowa A1

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka
Format: 17.0x23.0cm
Stron: 192
ISBN: 978-83-67663-79-3

Cena detaliczna: 49,90 zł

Czy wiesz, że na sam początek wystarczy opanować jedynie 1000-2000 słów i bez problemu będziesz porozumiewać się w codziennych sytuacjach? Dzięki temu zrozumiesz nawet 80% tekstów i komunikatów w języku hiszpańskim.
Jeśli jesteś na początku nauki hiszpańskiego, nie zrażaj się! Mamy skuteczny sposób na naukę hiszpańskich słów i zwrotów!
To nasz kurs „Słowo do słowa”, z którym pracujesz w kontekście i korzystasz z jednej z najbardziej skutecznych metod nauki języka obcego. Ucz się sprytnie, skutecznie i w spersonalizowanym kontekście.
Hiszpański „Słowo do słowa” to:
• gotowe zestawy tematyczne, bo szybciej zapamiętujesz słowa, które są ze sobą powiązane
• naturalne zwroty, których na co dzień używają native speakerzy
• różnorodne ćwiczenia, dzięki którym utrwalasz nie tylko słowa, ale również aktywnie poznajesz całe wyrażenia i struktury gramatyczne na poziomie A1
• mapy myśli i ilustracje, które pobudzają wyobraźnię i wzmacniają skojarzenia
• możliwość śledzenia postępów
• spersonalizowany proces nauki przez tworzenie własnych zdań przykładowych
Dzięki temu, zanim się obejrzysz, wskoczysz na wyższy poziom i zdobędziesz językową pewność siebie. A tam będą już czekać kolejne części kursu „Słowo do słowa”.

Niemiecki Słowo do słowa A1

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka
Format: 16.0x23.0cm
Stron: 184
ISBN: 978-83-67663-78-6

Cena detaliczna: 49,90 zł

Czy wiesz, że wystarczy, że nauczysz się dosłownie trzech niemieckich słówek dziennie, aby już za rok móc zrozumieć nawet 80% podstawowej komunikacji w języku niemieckim? Brzmi strasznie? Strasznie fajnie!
Z kursem „Słowo do słowa” skupiasz się na najbardziej przydatnych wyrazach i zwrotach, uporządkowanych i gotowych do natychmiastowego użycia w codziennej rozmowie.
Już na początku nauki niemieckiego postaw na sprytną, skuteczną i – co najważniejsze – trwałą naukę języka.
Ucz się w kontekście i zbuduj solidne podstawy.
Niemiecki „Słowo do słowa” to:
• gotowe zestawy tematyczne, bo szybciej zapamiętujesz słowa, które są ze sobą powiązane
• mapy myśli i ilustracje, które pobudzają wyobraźnię i wzmacniają skojarzenia
• różnorodne ćwiczenia, dzięki którym utrwalasz nie tylko słowa, ale również aktywnie poznajesz całe wyrażenia i struktury gramatyczne na poziomie A1
• naturalne zwroty, których na co dzień używają native speakerzy
• nagrania MP3, aby słuchać, powtarzać i zapamiętywać raz na zawsze
• listy niemieckich słówek do monitorowania postępów

Dzięki temu, bez wysiłku wskoczysz na wyższy poziom i zdobędziesz językową pewność siebie. A tam będą już czekać kolejne części kursu „Słowo do słowa”.

Angielski w IT A2-B1

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Stron: 272
ISBN: 978-83-67663-21-2

Cena detaliczna: 59,90 zł

Angielski w IT. Komunikacja, słownictwo, gramatyka Praktyczny kurs Angielski w IT. Komunikacja, słownictwo, gramatyka to idealna pozycja dla osób chcących pracować w szeroko pojętej branży IT. Kurs uczy praktycznych umiejętności językowych potrzebnych w codziennej pracy. Chcesz zacząć pracę w przy projektach IT, ale potrzebujesz poznać angielski z tej dziedziny? Przygotowujesz się do pracy w międzynarodowym środowisku? Pracujesz w branży, jednak nie odzywasz się na spotkaniach po angielsku? Chcesz zdobyć wymarzony awans, ale musisz swobodnie komunikować się z anglojęzycznym zespołem? Programujesz, ale nie udało ci się złamać kodu angielskiej gramatyki? Sięgnij po praktyczny kurs języka angielskiego dla IT, dzięki któremu zaprogramujesz swój angielski na nowo: praktycznie, skutecznie i bez językowych bugów. Zoptymalizuj swój proces nauki języka angielskiego. Wykorzystaj sprawdzoną matrycę do nauki zaprojektowaną przez językowych specjalistów. [rozkładówka fajnie zaprojektowana z elementami kodu w tle - Karolina] W kursie Angielski w IT. Komunikacja, słownictwo, gramatyka znajdziesz: • 13 rozdziałów na tematy z życia projektu IT wzięte • ponad 800 praktycznych słów i zwrotów z obszaru IT • codzienne wyrażenia przydatne w sytuacjach zawodowych • naturalne dialogi i branżowe realia: rozmowa o pracę, udzielanie feedbacku, prowadzenie prezentacji, uzasadnianie pomysłu • najważniejsze zagadnienia gramatyczne wyjaśnione przystępnym językiem • ponad 350 różnorodnych ćwiczeń • wskazówki do pisania służbowych e-maili, minutek, raportów [więcej przykładów] • słowniczek angielsko-polski

Planer językowy. Angielski. Czas na konwersacje

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Stron: 312
ISBN: 978-83-67219-81-5

Cena detaliczna: 49,90 zł

Planer językowy. Angielski Czas na konwersacje to propozycja dla osób, które chcą poprawić umiejętność mówienia po angielsku i nabrać językowej płynności. Materiał dostosowany jest do osób średniozaawansowanych, na poziomie A2-B2, które chcą bez trudu rozpoczynać rozmowę oraz zabłysnąć znajomością angielskiego w szerszym gronie. Metoda wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć naukę języka w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę. Planer językowy to gwarancja, że twoja motywacja do nauki nie osłabnie!
Słownictwo i gramatykę poznasz przy okazji planowania codziennych spraw, a dzięki sprytnemu systemowi powtórek przećwiczysz i zapamiętasz nowy materiał raz na zawsze. Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka angielskiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Nauka wejdzie ci w nawyk i szybko rozwiąże twój język, pozwalając na swobodną komunikację po angielsku. Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format planera pozwala zabrać go ze sobą wszędzie i ułatwia korzystanie z niego w każdej wolnej chwili – w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży.
Dopasuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej – zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty! Planer językowy. Angielski Czas na konwersacje to:
nauka języka na poziomie A2-B2
roczny plan językowy
możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie
podział na układ tygodniowy i miesięczny
słownictwo i gramatyka
potrójny system powtórek
testy sprawdzające znajomość materiału
cytaty i hasła motywujące
strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli) strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje)
pomoc w określeniu celów językowych i realizacji

Planer językowy Czas na włoski

okl
Autor/autorzy:
Oprawa: Miękka
Format: 16.5x23.5cm
Stron: 312
ISBN: 978-83-67219-80-8

Cena detaliczna: 49,90 zł

Planer językowy. Czas na włoski to propozycja dla osób, które chcą połączyć naukę włoskiego z codziennym planowaniem, inspirowaniem i realizacją celów. Wykorzystanie metody wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć korzystanie z niego w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę. Materiał dostosowany jest do początkujących użytkowników języka włoskiego, na poziomie A1-B1, szukających motywacji, natchnienia i pomysłów do dalszej nauki. Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka włoskiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Ucz się nowego słownictwa i gramatyki oraz ćwicz pamięć w potrójnym systemie powtórek i sprawdzaj wiedzę w testach podsumowujących materiał z kilku tygodni. Nauka wejdzie Ci w nawyk i szybko zauważysz pozytywne rezultaty swoich działań. Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format ułatwia korzystanie z planera w każdej wolnej chwili – w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży – można go zabrać ze sobą wszędzie. Kalendarz z podziałem tygodniowym i miesięcznym świetnie sprawdzi się również do prywatnego planowania. Dostosuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej – zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty! Planer językowy. Czas na włoski to: nauka języka na poziomie A1-B1 roczny plan językowy możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie podział na układ tygodniowy i miesięczny słownictwo i gramatyka potrójny system powtórek testy sprawdzające znajomość materiału cytaty i hasła motywujące strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli) strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje) pomoc w określeniu celów językowych i realizacji