Azymut dla WOŚP. Wylicytuj wizytę w naszym magazynie!

Już po raz drugi OSDW Azymut gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na zwycięzcę naszej aukcji charytatywnej czeka Wyjątkowa chwila – wizyta w centrum logistyczno-dystrybucyjnym w Strykowie, w którym znajduje się blisko 10 000 000 książek.

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w licytacji >>

Magazyn firmy OSDW Azymut w Strykowie pod Łodzią to pozornie zwykła hurtownia – duża hala, wysokie regały, kartony z towarem, taśma do pakowania. Co nadaje mu wyjątkowości? Towar – są nim książki.

Około 10 milionów egzemplarzy książek, które trafiają do tego magazynu, wędrują z biurek i pulpitów pisarzy do notatników redaktorów i korektorów, ze szkicowników artystów na dyski grafików i do drukarni. W magazynie Azymutu odpoczywają i ruszają w dalszą podróż – do bibliotek, księgarń, sklepów internetowych i czytelników.

Od 25 lat OSDW Azymut jest jedną z największych firm działających na polskim rynku książki. Oprócz dystrybucji i sprzedaży hurtowej książek Azymut ma także własną drukarnię cyfrową.

Dzięki aukcji Azymutu dla WOŚP zwycięzca lub zwyciężczyni odwiedzi książki w ich literackim kurorcie i sprawdzi, jak wygląda dzień w jednym z największych magazynów dystrybuujących książki w Polsce. Podczas oprowadzania pracownicy Azymutu zaprezentują, jak wygląda proces realizacji zamówienia dla klienta – całą drogę książki z magazynu do czytelnika. To świetna okazja do poznania kulisów rynku książki.

Dla zwycięzcy aukcji przygotowaliśmy także dodatkową niespodziankę – pakiet książek z naszego magazynu. Do zobaczenia w książkowym raju!