Azymut dla księgarń
i sklepów stacjonarnych

Szeroka i unikalna oferta, sprawna, nowoczesna logistyka,
elastyczne modele współpracy i przyjazna obsługa klienta
– to dzięki nim na co dzień współpracuje z nami blisko
1000 księgarń i sklepów stacjonarnych. Poznaj nasze
usługi i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej księgarni.

Dostęp do 80 000
książek i produktów

Szeroka oferta książek, gier, puzzli, art. pap. i gadżetów w niskich cenach. Bogaty wybór publikacji naukowych, specjalistycznych, beletrystyka, książki po angielsku.

70 wydawców
na wyłączność

Dołącz do grona naszych klientów i uzyskaj dostęp do ponad 5000 książek 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie Azymutu. 

Sprawna logistyka, szybkie dostawy

Dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanych w naszym magazynie w Strykowie Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin.

Promocje dla księgarń na platformie B2B

Co miesiąc organizujemy specjalne promocje i wyprzedaże dla naszych stałów klientów w Magazynie Wirtualnym – platformie B2B dla księgarń i sklepów.

Sklep online dla księgarni w 48 godzin

Narzędzie pozwalające na uruchomienie sklepu internetowego dla Twojej księgarni w 48 godzin. Dostęp do pełnej bazy produktów Azymutu. Bezpłatna integracja z Allegro. Wsparcie serwisowe.

Homer. Program do zarządzania księgarnią

Homer to pierwsze na polskim rynku oprogramowanie do kompleksowego zarządzania księgarnią: od przyjęcia dostawy, przez obsługę sprzedaży, po zarządzanie magazynem. 

Wirtualna
Baza Danych

Możliwość integracji (API) sklepu internetowego Twojej księgarni z aktualizowaną na bieżąco bazą zawierającą pełne opisy, ceny oraz zdjęcia i okładki produktów. Serwis bazy działa 24/7.

Noc Księgarń

Jako jedyny dystrybutor na rynku aktywnie promujemy księgarnie stacjonarne, m.in. w trakcie organizowanego przez nas od 2019 roku festiwalu Noc Księgarń.

Zaufały nam setki
klientów stacjonarnych

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych klientów.

Zamawiaj taniej książki, gry i zabawki

Załóż konto dla klientów B2B. Skorzystaj z rabatów na tysiące książek.