Azymut dla e-commerce

Szeroka oferta książek, gier i zabawek w atrakcyjnych cenach. Dostęp do bazy kilkudziesięciu tysięcy e-booków oraz audiobooków. Kompleksowe i profesjonalne usługi logistyczne oraz dropshipping.

Poznaj nasze usługi dla sklepów internetowych. 

Dostęp do 80 000
książek i produktów

Szeroka oferta książek, gier, puzzli, art. pap. i gadżetów w niskich cenach. Bogaty wybór publikacji naukowych, specjalistycznych oraz książek w języku angielskim.

60 000 e-booków
i audioboków

Oferta ponad 470 wydawców:
53 tys. ebooków oraz ponad 5 tys. audiobooków. Szeroka oferta publikacji naukowych, beletrystyka, literatura faktu.

Wirtualna
Baza Danych

Możliwość integracji (API) sklepu internetowego z aktualizowaną na bieżąco bazą zawierającą pełne opisy, ceny oraz zdjęcia i okładki produktów. Serwis 24/7.

Dropshipping. Logistyka dla e-commerce

Kompleksowa obsługa logistyczna zamówień (kompletacja, wysyłka, obsługa zwrotów). Nowoczesny magazyn położony w centrum Polski, szeroki wybór firm kurierskich. Prosta integracja (API).

Hosting 2.0
Sklep w 48 godzin

Narzędzie pozwalające na uruchomienie sklepu internetowego w 48 godzin (w modelu SaaS). Dostęp do pełnej bazy produktów Azymutu. Bezpłatna integracja z Allegro. Wsparcie serwisowe.

POD dla e-commerce. Baza 450 tys. książek

Uzyskaj dostęp do bazy Ingram Content Group zawierającej ponad 450 tys. książek obcojęzycznych. Wydrukujemy je dla Twoich klientów w ciągu kilku dni. 

70 wydawców
na wyłączność

Zintegruj się z naszą bazą i uzyskaj dostęp do ponad 5000 książek 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie Azymutu. 

Webinaria produktowe

Sprawdź, co nowego w książkach. Co miesiąc organizujemy webinaria dla naszych klientów, podczas których wydawcy  prezentują swoje nowości wydawnicze.

Zaufało nam ponad
300 sklepów internetowych

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych klientów.

Kupuj taniej książki, gry i zabawki

Załóż konto dla klientów B2B. Skorzystaj z rabatów na tysiące książek.