Azymut dla wydawców książek, gier i zabawek

Jedna firma, mnóstwo możliwości. Jako jedyny podmiot na rynku oferujemy wydawcom kompleksową obsługę w modelu 360°: od druku książek, przez usługi logistyczne, dropshipping, po dystrybucję i marketing. 

Dystrybuujemy zarówno książki papierowe, jak i e-booki oraz audiobooki. Współpracujemy z wieloma producentami gier, zabawek, art. pap. oraz gadżetów.

Sprzedaż hurtowa książek, gier i zabawek

Dotrzyj ze swoją ofertą do ponad 3500 firm i instytucji: księgarń, sklepów internetowych i bibliotek.

Zalety współpracy z nami:

Logistyka kontraktowa
i dropshipping

Od blisko 25 lat świadczymy kompleksowe usługi logistyczne i dystrybucyjne dla rynku książki, branży zabawek oraz sklepów internetowych.

Zalety współpracy z nami:

Drukarnia cyfrowa

Wydrukujemy Twoje książki. Na czas, w wysokiej jakości, w konkurencyjnych cenach.

Zalety współpracy z drukarnią:

Dystrybucja e-booków
i audiobooków

Dostarczamy czytanie nie tylko w formie papierowej. Dystrybuujemy książki w wersji cyfrowej – e-booki i audiobooki.

To nas wyróżnia:

Marketing
dla rynku książki

Promuj z nami swoje książki wśród księgarń, bibliotek i sklepów internetowych. 

Nasze usługi:

Współpraca na wyłączność

Ty wydajesz książki. My zajmiemy się resztą. Współpraca na wyłączność to oszczędność czasu i pieniędzy dla nowych wydawców debiutujących na rynku książki.

Zalety współpracy na wyłączność:

Sprzedaż hurtowa gier, zabawek i art. pap.

Dystrybuujemy i sprzedajemy nie tylko książki. Dotrzyj ze swoją ofertą gier, zabawek i art. pap. do tysięcy klientów: księgarń i sklepów internetowych.

Zalety współpracy z nami:

Rozpocznij współpracę

Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość współpracy z Twoim wydawnictwem.

Opinie partnerów

Dzięki współpracy z OSDW Azymut nasza oferta wydawnicza stała się bardziej rozpoznawalna na rynku, trafia do jeszcze większej ilości odbiorców i cieszy coraz większym i nieustającym zainteresowaniem. Nasi opiekunowie dbają o to, aby współpraca była wzorowa pod każdym względem.

Edicon 

Opinie partnerów

Od początku nasza współpraca z OSDW Azymut układa się wyśmienicie. Polecamy umowę wyłącznościową z tym dystrybutorem, daje ogromne korzyści i gwarantuje wejście do wielu, niedostępnych dla wszystkich, kanałów sprzedażowych. 

Wydawnictwo WasPos, Agnieszka Przyłucka 

Opinie partnerów

Błyskawiczna wysyłka zamówionych tytułów, rewelacyjny kontakt z przedstawicielami, rzetelne wsparcie promocyjne i handlowe oraz doskonała jakość prowadzonego magazynu wydawnictwa. 

Wydawnictwo Słowo/obraz terytoria  

Opinie partnerów

Realizujemy z OSDW Azymut wiele wspólnych akcji promocyjnych. Zawsze możemy liczyć na profesjonalne, elastyczne podejście oraz dużą dawkę kreatywności w szukaniu optymalnych rozwiązań. 

Zespół Marketingu PWN 

Opinie partnerów

Rzetelny partner, na którym zawsze możemy polegać! Druk, dystrybucja, logistyka czy działania promocyjne – zawsze terminowo, niezawodnie i na wysokim poziomie. 

PZWL  

Opinie partnerów

Współpracujemy z Azymutem od wielu lat i mam wrażenie, że z każdym rokiem udaje się nam wypracować lepsze zasady tej współpracy. Dostawy przyjmowane są szybko z uwzględnieniem niedoborów i nadwyżek. Towar szybko jest dostępny w sprzedaży. Zamówienia naszych klientów realizowane są terminowo i bezbłędnie. 

Wydawnictwo Nowela