Kontakt w sprawie zamówień:   telemarketing@azymut.pl    

Azymut dla bibliotek,
szkół i instytucji

Od ponad 20 lat jesteśmy najczęściej wybieranym dystrybutorem książek wśród polskich bibliotek.

Szeroka, unikalna oferta, realizacja wszystkich rodzajów zamówień, doświadczenie, bezpłatne webinaria, szkolenia dla bibliotekarzy i nauczycieli, elastyczne modele współpracy i przyjazna obsługa klienta – to dzięki nim współpracuje z nami ponad 3000 instytucji w Polsce.

Dostęp do 80 000
książek i produktów

Szeroka oferta książek w niskich cenach, 70 wydawców dostępnych na wyłączność.  Bogaty wybór publikacji naukowych, beletrystyka, lektury, literatura dla dzieci, Young Adult, publikacje dla nauczycieli.

Wielkie Litery. Książki
z dużą czcionką

Jesteśmy inicjatorem i wyłącznym dystrybutorem serii Wielkie Litery – specjalnych wydań książek z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. W specjalnej serii ukazało się już blisko 500 tytułów.

Profesjonalna
realizacja przetargów

Przetargi, zamówienia „z wolnej ręki”, zapytania ofertowe, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Wspieramy biblioteki w realizacji wszystkich rodzajów zamówień ze środków publicznych.

Bezpłatne webinaria
i szkolenia online

Organizujemy bezpłatne webinaria, spotkania z wydawcami i szkolenia online dla bibliotekarzy i nauczycieli. Specjalne wydarzenia odbywają się także w ramach Wirtualnych Targów dla Bibliotek.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Dzięki blisko 25-letniemu doświadczeniu potrafimy kompleksowo wesprzeć biblioteki w przygotowaniu i realizacji wszystkich rodzajów zamówień finansowanych ze środków publicznych. Skontaktuj się z nami w sprawie NPRCZ 2.0.

Zaufało nam już ponad
3500 szkół i bibliotek

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych klientów.

Kupuj taniej książki do swojej biblioteki

Załóż konto dla klientów B2B. Skorzystaj z rabatów na tysiące książek.