Gry planszowe w bibliotece. Warsztaty z Marcinem Białeckim [NAGRANIE WEBINARIUM]

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium „Gry planszowe w bibliotece. Jak to rozegrać, żeby wygrać?”, które zorganizowaliśmy z okazji Wirtualnych Targów dla Bibliotek. Szkolenie poprowadził Marcin Białecki.

Więcej informacji o webinariach i Wirtualnych Targach dla Bibliotek znajdziesz tutaj.

Opis szkolenia:

Niektórzy jeszcze nie zaczęli, inny mówią, ze ich czas już przeminął, jeszcze inni od dobrych 30 lat zagrywają się w kolejne tytuły i nie zamierzają przestać. O czym mowa? Oczywiście o grach planszowych. Dowiedz się, czy w Twojej bibliotece powinny znaleźć się planszówki i dlaczego tak. Poznaj podstawowe cechy i naucz się rozróżniać ameritrash od euro. Postaraj się nie przerazić, gdy dowiesz się, ile rocznie wydawanych jest tytułów oraz zacznij robić miejsca na półkach, kiedy opowiem Ci, dlaczego biblioteki są idealnym miejscem dla fanów gier bez prądu. To niestety tylko godzina, więc nie porozmawiamy za dużo o grach fabularnych, ale kto wie… może będzie Ci mało i spotkamy się na kolejnym szkoleniu?

O prowadzącym:

Marcin Białecki – księgarz, marketingowiec, mąż stanu, działkowiec. 3 z tych określeń są prawdziwe. 3 z tych określeń są prawdziwe. A ja mam przyjemność być księgarzem w prawdopodobnie najbardziej kameralnej księgarni w Wielkopolsce. Wszyscy stali bywalcy Bookowskiego na Jeżycach wiedzą, że uwielbiam rozmawiać o książkach i narzekać na rynek wydawniczy. W swojej kilkuletniej karierze pracowałem w wydawnictwie planszówkowym, tworzyłem największa w Polsce zbiórkę społecznościową, prowadziłem marketing największej instytucji kultury w Wielkopolsce oraz szkoliłem księgarzy i bibliotekarzy (niekoniecznie w tej kolejności). A z czego szkolę? Z zakresu literatury gatunkowej, gier planszowych i fabularnych, social marketingu, osobistych technik sprzedażowych i popkultury. I bardzo, bardzo lubię to robić.