Literatura Inspiruje

Grupa Literatura Inspiruje w gronie ponad 400 oficyn dostępnych w ofercie Azymutu.

Dobra Literatura

Wydawnictwo Dobra Literatura proponuje mocną, wyrazistą prozę, literaturę piękną, publicystykę poradnikową oraz popularnonaukową. Znajdziecie w nim wiele tytułów dotyczących nauki, rozwoju i wychowania oraz publikacje poruszające problemy z jakimi boryka się współczesne społeczeństwo. Wydajemy książki wywołujące burzę emocji, często popychające do działania, czasem wyciszające, ale zawsze dające do myślenia.

Prozami

Wydawnictwo Prozami wydaje literaturę piękną polską i światową, ze szczególnym nastawieniem na powieści obyczajowe, polską prozę współczesną, kryminały, thrillery oraz literaturę Young Adult. Wciągające i niebanalne – książki które inspirują, fascynują, a przede wszystkim sprawiają, iż sięga się po nie z prawdziwą przyjemnością, do których się wraca i odkrywa je na nowo.

Lemoniada

Wydawnictwo Lemoniada powstało z myślą o młodszych czytelnikach. Proponuje książki pobudzające wyobraźnię i rozbudzające ciekawość świata. Książki, które wywołują emocje – potrafią wzruszyć i rozbawić.

Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.