Miesiąc Literatury Kobiet. Książki pisane przez kobiety i o kobietach – teraz taniej! [PROMOCJA]

Marzec to w Azymucie miesiąc literatury tworzonej przez kobiety i o kobietach – powieści obyczajowe, reportaże, biografie, poradniki, eseje. 14 wydawców i prawie 600 tytułów w specjalnej promocji Miesiąc Literatury Kobiet – taniej! Rabaty do 62% – polecamy! 

W akcji Miesiąc Literatury Kobiet biorą udział Wydawnictwa: Agora, Bęc Zmiana, Czarne, Filia, Helion, Karakter, Kwiaty Orientu, Lira, Literackie, Poznańskie, PWM, Rebis, WUJ, Wielka Litera.

Porcja dobrej energii

8 poradników poruszających temat zdrowia psychicznego. Jak dbać o dobre relacje w związku, z innymi ludźmi i z samą sobą.

Coś dla każdej czytelniczki

Odważne, poruszające i zabawne historie wyjątkowych kobiet. Tu każda czytelniczka znajdzie coś dla siebie – od poradników po literaturę romantyczną.

Książki o mocnych kobietach

Czarownice, matki, celebrytki… Tu poznasz kobietę w każdej swej postaci. Ważna literatura kobiet i o kobietach.

Kobiety z różnych pokoleń

Historie kobiet z różnych epok. Często trudne, ale pokrzepiające opowieści losów wielu kobiet.

Literatura łamiąca tematy tabu

Kobiety zbuntowane, morderczynie, idące własnymi ścieżkami. Odważna literatura dla odważnych kobiet.

Kwiaty Orientu taniej w Miesiącu Literatury Kobiet

Kobieta z perspektywy literatury azjatyckiej. Poznaj historie kobiet innej kultury.

Daj się porwać książkom o muzyce

Kobiety w świecie muzyki. Dowiedz się jak wpłynęła na ich losy, wybierając książki od Wydawnictwa PWM.

Kobiety w spódnicach, w spodniach i te porzucone

Reportaże o kobietach, dobrze napisane książki popularnonaukowe, mądre poradniki i nieoczywiste literackie podróże. To wszystko znajdziesz w ofercie: Miesiąc Literatury Kobiet od Wydawnictwa Bo.wiem.

Kobiece dla kobiet

Grupa Wydawnictwo Kobiece przygotowała bogatą ofertę książek dla kobiet. Świetna literatura dla nastolatek i dorosłych kobiet.

Książki o tupeciarach

Te kobiety to dopiero mają tupet! Walczą ze stereotypowym postrzeganiem kobiet. Czy im to wyszło? To wszystko znajdziecie w obu tomach książek Wydawnictwa Bęc Zmiana.

Wciągające reportaże o kobietach

Książki, które warto znać i mieć w swojej ofercie. Niesamowite historie kobiet zmagających się z oczekiwaniami najbliższego otoczenia i całego społeczeństwa.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl