Miesiąc Reportażu. Szeroka oferta literatury faktu taniej dla klientów Azymutu

W lutym reportaże kupisz w Azymucie dużo taniej! Od 1 do 29 lutego 2024 w Magazynie Wirtualnym Azymutu trwa promocja Miesiąc Reportażu. Oferty 9 wydawców literatury faktu zamówisz z rabatem nawet do -70%!

W akcji Miesiąc Reportażu biorą udział: wydawnictwo Czarne, Agora, Karakter, Rebis, Wielka Litera, Muza, BOSZ, Znak i Poznańskie. 

Wciągające reportaże taniej przez miesiąc!

9 znanych i lubianych Wydawnictw bierze udział w naszej akcji Miesiąc Reportażu. Skorzystaj ze świetnych rabatów na prawie 300 tytułów dostępnych w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut!

Tytuły, które wciągają

Sprawdź ofertę Wydawnictwa Muza i zaproponuj swoim czytelnikom intrygujące podróże po świecie oraz niezwykłe spotkania ze specjalistami świata medycyny i kryminologii! Skorzystaj z promocji już dziś.

Zachwycają i szokują – książki Wydawnictwa Wielka Litera

Ciekawe spojrzenie na tematy tabu i wnikliwe analizy ważnych kwestii społecznych. Książki, do których chętnie się wraca i o których toczy dyskutuje. Warto mieć na regale!

Wydawnictwo Poznańskie z tańszymi reportażami

Zdrowie, uroda, miłość, terroryzm – te i wiele innych tematów poruszają książki reportażowe w ofercie Wydawnictwa Poznańskiego. Intrygujące tytuły, po które sięgną Twoi czytelnicy. Zamów już dziś!

Rzuć wszystko i wyrusz w Bieszczady z wydawnictwem BoSz

Miejsca znane, chociaż jeszcze do końca nieodkryte i uwielbiane przez Polaków. Zaoferuj swoim czytelnikom możliwość odkrycia tajemnic dzikich Bieszczad. Teraz te książki zamówisz znacznie taniej!

Tematy kontrowersyjne, oryginalne, poruszające. Reportaż w Wydawnictwie Rebis

Jak pachnie deszcz? Jak jest po tamtej stronie? Na te i wiele innych pytań odpowiadają reportaże Wydawnictwa Rebis. Zapoznaj się z ofertą w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut!

Literatura faktu od Karakteru

Poszerz swoją ofertę o książki poruszające tematy równości kulturowej, stereotypy, sztukę. Ciekawe ujęcia w patrzeniu na świat, które mogą zainteresować Twoich czytelników. Koniecznie sięgnij po tytuły od Karakteru!

Agora znacznie taniej

53 tytuły z rabatami dostępne w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut. Szeroka oferta reportaży dotyczących polityki, wiary oraz historii. Zapoznaj się z ofertą Agory już dziś!

Reportaże na każdy temat od Znaku

Szeroki zakres tematyczny reportaży od Wydawnictwa Znak – każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie. Sprawdź i zamów z rabatami!

Książki, które zaskakują za każdym razem

Biografie znanych postaci, historie, których nie znamy, poruszające rozmowy…. To wszystko możesz mieć w swojej ofercie, dzięki książkom Wydawnictwa Czarne. Teraz w promocyjnych cenach!

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl