Nagrody dla uczniów na koniec roku szkolnego. Co wybrać? Webinarium z Babą od polskiego

Wszyscy wiemy, że książka to najlepszy prezent – sprawmy, by uczniowie i uczennice też tak myśleli. Tylko – co wybrać, by książka była dla nich interesująca? Ofertę wydawniczą przejrzała Aneta Korycińska znana w sieci jako Baba od polskiego. Podczas webinarium Azymutu przedstawi autorską listę poleceń książek na nagrody szkolne z podziałem na zerówkę, klasy 1-3, 4-8 i szkołę średnią i wyjaśni, dlaczego akurat te dzieła uznała za warte uwagi. Zapraszamy na spotkanie online już 11 kwietnia 2024 roku o godz. 11.00.

11 kwietnia 2024, godz. 11.00

Baba od polskiego poleca mądre i niedrogie książki na nagrody szkolne

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja.

Zarejestruj swój udział w webinarium już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o webinariach oraz archiwalne nagrania szkoleń na: www.azymut.pl/webinaria

O PROWADZĄCEJ WEBINARIUM:

Aneta Korycińska — z wykształcenia polonistka, redaktorka, oligofrenopedagożka, nauczycielka i założycielka strony „Baba od polskiego”, która już od ośmiu lat przyciąga uwagę ponad miliona użytkowników. Pokazuje, że współczesna szkoła nie musi być nudna, a z każdej lektury można zrobić mem, bo podstawą nauki jest zabawa. W swojej działalności internetowej skupia się na obnażaniu językowego obrazu świata i zachęca do stosowania inkluzywnej polszczyzny, punktuje absurdy systemu edukacji, a także pogłębia wrażliwość na takie tematy jak nieneurotypowość czy prawa mniejszości. Uwielbia się uczyć i poznawać nowe branże, dlatego oprócz polonistyki ukończyła także psychologię zwierząt, zarządzanie oświatą, oligofrenopedagogikę oraz redakcję językową tekstów.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl