Nagrody na zakończenie roku szkolnego. Lista rekomendacji Baby od polskiego, webinarium + PROMOCJA

Wszyscy wiemy, że książka to najlepszy prezent — sprawmy, by uczniowie i uczennice też tak myśleli. Tylko co wybrać, by książka była dla nich interesująca? Wspólnie z Anetą Korycińską, znaną w sieci jako Baba od polskiego, przygotowaliśmy listę rekomendacji z nagrodami książkowymi dla uczniów na zakończenie roku szkolnego.

NAGRODY NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO. KATALOG BABY OD POLSKIEGO

Nagrody na zakończenie roku szkolnego
Rekomendacje Baby od polskiego

W specjalnej ofercie i katalogu Baby od polskiego znajdziecie mądre, wartościowe i często także niedrogie tytuły. Katalog podzieliliśmy na cztery grupy wiekowe i etapy kształcenia: zerówkę, klasy I-III, IV-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. Książki z katalogu są dostępne w ofercie hurtowni Azymut. Przy każdym z tytułów podajemy kod EAN.

WEBINARIUM Z BABĄ OD POLSKIEGO O NAGRODACH NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Zobacz nagranie webinarium, podczas którego Baba od polskiego zaprezentowała polecane przez siebie książki na zakończenie roku szkolnego:

PROMOCJA: NAGRODY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Oprócz rekomendacji Baby od polskiego przygotowaliśmy także zestawienie nagród dla uczniów (książek oraz gier), które są dostępne w hurtowni Azymut z dodatkowymi rabatami! Zestawienie najlepszych książek na nagrody w niższych cenach przygotowali: Wydawnictwo Dragon, Wydawnictwo Frajda, Wydawnictwo Kapitan Nauka, Wydawnictwo Poradnia K, Wydawnictwo Siedmioróg, Wydawnictwo Zielona Sowa, Wydawnictwo Znak.

Podróż po znanym i nieznanym

W ofercie Wydawnictwa Dragon znajdziesz albumy krajoznawcze, poradniki i książek o tematyce przyrodniczej i historycznej. Zamów teraz w promocji!

Mądre książki na nagrody

Słowniki, książki popularnonaukowe, moc wiedzy! Skorzystaj ze specjalnej oferty Wydawnictwa Naukowego PWN z nagrodami na zakończenie roku szkolnego.

Nagrody, które dają frajdę

Kolorowe i pełne zabawy książki edukacyjne dla najmłodszych. Takie nagrody sprawią radość każdemu dziecku.

Aż chce się wiedzieć więcej!

Książki i gry, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, rozbudzają jego naturalną ciekawość świata oraz inspirują do poszukiwań nowych zainteresowań.

Wartościowe historie

Bogata oferta powieści przygodowych i podróżniczych, literatury pięknej i reportażowej. Książki, które uczą tolerancji i zrozumienia.

Najlepsze przygody z Wydawnictwem Siedmioróg

Dzięki bogatej ofercie wierszy, bajek i książek przygodowych i edukacyjnych czytelnicy będą mogli się przenieść w magiczny świat niesamowitych historii.

Nagrody dla dzieci i młodzieży

Oprócz bajek, opowieści i wierszy, oferta jest regularnie wzbogacana o niebanalne serie i nowe tytuły, które poruszają ważne dla dzieci i młodzieży tematy.

Nagrody dla dzieci i młodzieży

Szeroka oferta książek od Wydawnictwa Znak pozwoli młodym czytelnikom przenieść się w porywającą rzeczywistość szalonych podróży, poruszających historii miłosnych czy wciągających tajemnic i intryg. Zamów taniej w promocji! 

Książki dla dzieci i młodzieży od HarperKids i HarperYA

Jeśli szukasz książek na nagrody na koniec roku szkolnego albo chcesz uzupełnić zapasy na regałach dla dzieci i młodzieży o tytuły warte przeczytania, koniecznie sprawdź tę ofertę.

Magiczny, rysunkowy świat

Komiksy to świetna forma nauki i poruszania wyobraźni wśród dzieci i młodzieży. Zamów już dziś w specjalnej ofercie.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl

Zamawiaj książki w przedsprzedaży!

Od kwietnia w Magazynie Wirtualnym Azymutu uruchomiliśmy przedsprzedaże. Od teraz najważniejsze tytuły miesiąca mogą Państwo zarezerwować dla swoich księgarń i bibliotek na kilka tygodni przed premierą.