Nasza wyłączność: Książki Radosława Lewandowskiego dostępne tylko w Azymucie

H.D.K. Lewandowska, wydawca książek Radosława Lewandowskiego, dołączył do grona blisko 80 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie OSDW Azymut.

We wrześniu premierę miało „Australijskie piekło”. Najnowsza książka Radosława Lewandowskiego to fascynująca powieść przygodowa, relacja z rejsu holenderskiego statku Batavia z początku XVII wieku, uznawanego przez historyków za pierwszą stałą obecność Europejczyków u wybrzeży Australii.

W Azymucie klienci znajdą także tetralogię „Wikingowie”. Cztery tomy sagi o wikingach to podróż nie tylko czasie, ale i po kontynentach średniowiecznego świata. Akcja rozgrywa się w krajach skandynawskich, na terenach dzisiejszej Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Polski, Ukrainy, Rosji, Turcji i krajów Ameryki Północnej.

Radosław Lewandowski (ur. 26 maja 1968) – polski autor książek science fiction i powieści historycznych, jeden z założycieli Płockiego Klubu Fantastyki „Elgalhˈai”.

Radosław Lewandowski jest płocczaninem, absolwentem dwóch kierunków studiów na wydziałach Zarządzania i Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat zawodowej kariery pełnił wyższe funkcje w administracji publicznej: najpierw dyrektora departamentu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, potem radcy w kancelarii Wojewody Mazowieckiego.

Jest miłośnikiem literatury, filmów fantasy i science fiction, a także barwnych i krwawych powieści historycznych. Interesuje się szeroko pojętą marynistyką, kulturą wczesnosłowiańską i skandynawską, w tym trzema „złotymi” wiekami wikingów.


Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.