Nasza wyłączność: Wydawnictwo Biblos

Tylko u nas! Wydawnictwo Biblos dołącza do grona ponad 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie OSDW Azymut.

Wydawnictwo Biblos

Jesteśmy polskim wydawcą katolickim, który na rynku księgarskim działa nieprzerwanie od 1990 roku. W naszej ofercie można znaleźć publikacje o charakterze ogólnohumanistycznym, z zakresu literatury pięknej, poezji i prozy, ze szczególnym uwzględnieniem książek dla dzieci i młodzieży. Głównie jednak wydajemy te z zakresu teologii, historii, filozofii i nauk społecznych, a wśród nich podręczniki akademickie, słowniki i albumy, a także modlitewniki i materiały homiletyczne dla duszpasterzy.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych autorów wydawnictwa Biblos jest ks. prof. Michał Heller, laureat Nagrody Templetona. To u nas ukazała się jego programowa publikacja Nowa fizyka i nowa teologia. Wśród autorów naszych publikacji można też wymienić takie osobistości, jak: prof. Stefan Swieżawski, abp Józef Życiński, Hans Urs von Balthasar, kard. Gerhard Müller, abp Grzegorz Ryś, dr Ewa Czaczkowska czy ks. prof. Antoni Paciorek.

Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.