Nasza wyłączność: Wydawnictwo Edicon

Tylko u nas! Wydawnictwo Edicon dołącza do grona ponad 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie OSDW Azymut.

Wydawnictwo Edicon

Misją Wydawnictwa EDICON jest dostarczenie kompleksowej i wartościowej wiedzy. Nasza oferta obejmuje publikacje książkowe i kursy e-learningowe. Odpowiadamy na potrzeby słuchaczy szkół policealnych oraz uczniów czteroletnich techników, pomagając w przygotowaniu do egzaminów zawodowych i pracy zawodowej.

Oferta Wydawnictwa to przede wszystkim publikacje o profilu medycznym, ale nie tylko (np. kompetencje miękkie, bezpieczeństwo i higiena pracy, kosmetyka). Dbamy, aby treści książek pozostawały w zgodzie z aktualną podstawą programową. Autorzy naszych opracowań to profesjonaliści i praktycy z długoletnim doświadczeniem, nierzadko pasjonaci w swojej dziedzinie.

Niewątpliwym atutem publikacji książkowych Wydawnictwa EDICON, wyróżniającym nas na tle podobnych ofert, jest atrakcyjna i praktyczna forma, wzbogacona o ćwiczenia, testy i miejsce na notatki.

Stawiamy na rozwój i otwieramy się na nowe sposoby przekazywania treści, oferując kursy e-learningowe i e-booki. Obserwujemy trendy w poszczególnych obszarach zawodowych 
i edukacyjnych tak, aby jak najlepiej sprostać obecnym wymogom rynku pracy.

.