Nasza wyłączność: Wydawnictwo Elżbieta Stępień

Tylko u nas! Wydawnictwo Elżbieta Stępień dołącza do grona ponad 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie OSDW Azymut.

Wydawnictwo Elżbieta Stępień

Elżbieta Stępień- autorka tomików wierszy, książek dla dzieci i powieści dla dorosłych. Jej książki poruszają ważne tematy społeczne. Debiutancka powieść pt.” Ta kobieta” jest pozycją niezwykle wartościową. Otrzymała głosami czytelników tytuł „Najlepszej książki na jesień 2018 roku”, w plebiscycie portalu „Granice”. To pełna emocji opowieść o kobiecie doświadczającej przemocy domowej.

Z kolei cykl „Czego nie wiesz o Aniołach”, to wzruszające opowieści o perypetiach bohaterek i bohatera którym los nie oszczędził rozczarowań w miłości, otoczeni są oni dyskretną opieką Anioła do zadań specjalnych. Czy aby zawsze dyskretną? Ten wysłannik Niebios, ma szczególne poczucie humoru, wyspecjalizował się również w… podkładaniu nóg, w kluczowych dla bohaterów momentach życia.

Cykl składa się obecnie z trzech książek; „Śladami przeznaczenia”, „Po prostu bądź” ‘Zaułek Spełnionych Marzeń” i zyskał uznanie czytelniczek i czytelników a sentencje Anioła są często cytowane. „Zaułek Spełnionych Marzeń” otrzymał głosami czytelników tytuł „Najlepszej książki na wiosnę 2023roku” w plebiscycie portalu „Granice”.

Najnowsza powieść pt.: „55, czyli Pamiętnik Wariatki” to opowieść o tym jak noworoczne postanowienie wpływa na losy bohaterki. Masz dość spokojnego życia w małym miasteczku i codziennej rutyny? Uważaj czego sobie życzysz! Ta pełna humoru sytuacyjnego, tajemnic, miłości, dobrych ludzi, ale i czarnych charakterów powieść sprawi, że czytelniczki będą w trakcie lektury na zmianę śmiać się i wzruszać. Książka do ostatnich wersów trzyma w napięciu. Czy noworoczne życzenie Moniki ma szansę się spełnić? Przekonajcie się, przeglądając kartki z jej pamiętnika.