Nasza wyłączność: Wydawnictwo Panko. Paweł Kopijer / DualRealm Universe

Tylko u nas! Uniwersum Dwuświata Pawła Kopijera dołącza do grona ponad 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie OSDW Azymut.

Paweł Kopijer

Wydawnictwo Panko / DualRealm Universe

Na kanwie Uniwersum Dwuświata (DualRealm Universe) kreowane są różne wymiary twórcze. Przede wszystkim jest w nim osadzony cykl powieści fantasy pod nazwą KRONIKI DWUŚWIATA, zaczynający się trylogią Mitrys wraz z szerokim spektrum gadżetów promujących uniwersum (kubki, zakładki, figurki 3D, koszulki z grafikami, stylizowane boksy itp.), planszówka przygodowa Mitrys, dostępna też w wersji online na platformie tabletopia, a także przygotowywany system RPG oraz scenariusze LARP.

W dalszej kolejności planowane jest wykorzystanie DRU do filmowych ekranizacji, wydawnictw komiksowych oraz słuchowisk. Trwają obecnie prace nad zaprojektowaniem gry komputerowej DualRealm Myths, mieszczącej się w nurcie gier fantasy RPG.


Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.