Nasza wyłączność: Wydawnictwo Sinister

Tylko u nas! Wydawnictwo Sinister dołącza do grona ponad 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie OSDW Azymut.

Wydawnictwo Sinister

Sinister Project to startup wydawniczy, który powstał z pasji do literatury fantastycznej i głębokiego przekonania, że magiczne światy, epickie przygody i niezwykłe stworzenia mogą znów zawładnąć wyobraźnią czytelników. Założony we wrześniu 2023 roku w sercu Warszawy, Sinister Project to nie tylko nazwa, to misja.

Celem inicjatywy jest promowanie czytelnictwa poprzez publikację wysokiej jakości książek. W erze cyfrowej i natłoku mediów tradycyjne czytanie nie powinno przeminąć. Dlatego Sinister Project dąży do stworzenia kolekcji, która nie tylko zapewni czytelnikom niezapomniane chwile odskoczni od codzienności, ale także przyciągnie nowe pokolenia miłośników literatury fantastycznej. Publikowane w ten sposób książki to bramy do światów, gdzie każda strona kryje tajemnice, a każdy rozdział to krok w nieznane.

O autorze:

Jarek Dobrowolski – znawca mroku i marzyciel, tworzący światy i łączący ludzi. To nie tylko autor. To twórca, który wprowadza czytelników do swojego unikalnego wszechświata, gdzie magia spotyka codzienność, a tajemnica jest połączona z serdecznością.