Nasza wyłączność: Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Tylko u nas! Wydawnictwo Wiedza i Praktyka dołącza do grona ponad 70 wydawców dostępnych na wyłączność w ofercie OSDW Azymut.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Wiedza i Praktyka jest jednym z największych dostawców informacji fachowej w Polsce. Od 1997 roku dostarczamy informacje niezbędne w codziennej pracy różnym grupom zawodowym.

Podpowiadamy naszym Klientom, na co zwrócić uwagę, jak uniknąć konsekwencji błędnych decyzji. Piszemy dla profesjonalistów, dlatego szczególną wagę przykładamy do jakości i rzetelności przekazywanych informacji.

Wiemy, że na naszych poradach i interpretacjach przepisów opierają się pracownicy w wielu firmach. Nasze serwisy wspierają specjalistów i menedżerów w firmach i instytucjach w ich w rozwoju osobistym i zawodowym. Odbiorcami oferty wydawnictw są przede wszystkim specjaliści zatrudnieni w firmach prywatnych, instytucjach publicznych i samorządowych, prowadzący małe działalności, właściciele i zarządzający dużymi przedsiębiorstwami.

Dla ich wygody i optymalnego dostosowania się do potrzeb Wiedza i Praktyka wykorzystuje coraz nowocześniejsze środki przekazu informacji – począwszy od tradycyjnych wydawnictw papierowych: miesięczników, książek i magazynów, poprzez nośniki elektroniczne, portale tematyczne, na materiałach wideo skończywszy.

Nasza misja: Prostym językiem o trudnych sprawach. Dostarczamy najbardziej aktualne i najwyższej jakości informacje, narzędzia, praktyczne porady oraz gotowe rozwiązania.