Nowe promocje dla klientów Azymutu (22 kwietnia 2024)

Nowy tydzień – nowe promocje i wyprzedaże! Sprawdź oferty książek w lepszych cenach, które przygotowaliśmy specjalnie dla klientów Azymutu! Obowiązują od 22 kwietnia 2024.

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo Emocje

Publikacje Wydawnictwa Emocje taniej do 55%. Skorzystaj ze specjalnej promocji „Wydawca Tygodnia” – tylko do 29 kwietnia 2024.

Dobra zabawa na PLUS-PLUS
Marka podjęła współpracę z Polskim Związkiem Tenisowym

Wyjątkowe klocki wspierają wyjątkowe polskie tenisistki, bo nasza reprezentacja jest po prostu dobra w te klocki! Niezwykłe klocki – jeden kształt, tysiące możliwości – dostępne w Magazynie Wirtualnym OSDW Azsymut.

Świętuj razem z Azymutem

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję!
Skorzystaj z rabatów do -80% na książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zachęcamy do pobrania plakatu ŚDK na stronie Polskiej Izby Książki.

Plakat: pik.org.pl | Magda Górska | Magda Americangangsta

Książki Hemingwaya z rabatami!

Wyjątkowe wydania powieści Ernesta Hemingwaya dostępne w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut. Najnowsze wydanie „Wysp na Golfsztromie” i pozostałe książki z serii zamówisz w świetnej promocji!

Biografie autorstwa Magdaleny Jastrzębskiej -45,5%

Premierowy tytuł „Zwierzęta w polskich dworach i pałacach” i inne książki autorki mamy z dodatkowym rabatem! Teraz zamówisz taniej w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Zajrzyj za kulisy Polski Ludowej!

Książka, którą każdy powinien mieć w swojej ofercie! Okres rządów komunistycznych w Polsce wciąż wzbudza kontrowersje i jest przedmiotem sporów oraz dyskusji – nie tylko wśród historyków, lecz także polityków i dziennikarzy.

PZWL wspiera specjalistów!

Zamów publikacje dla ekspertów – internistów, lekarzy specjalistów, pracowników ochrony zdrowia.

Wydawnictwo Pascal na wiosnę

To już czas na planowanie wycieczek, wiosennych metamorfoz i długich leniwych popołudni na tarasie. Podaruj swoim czytelnikom inspirację na wiosnę – z książkami Wydawnictwa Pascal.

Książki dla specjalistów: biznes, zarządzanie, marketing

 Wydawnictwo Naukowe PWN prezentuje najlepsze publikacje wspierające rozwój. Warto!

PWN książki dla profesjonalistów: technika i budownictwo -31%

Poszerz swoją ofertę o książki dla specjalistów z dziedzin nauk technicznych.

PROMOCJA: Pamiątka I komunii świętej

Przygotowaliśmy specjalną ofertę komunijną, w której znajdziecie wyjątkowe wydania Pisma Świętego i Biblii dla dzieci, ale także inne upominki książkowe. Dodatkowe rabaty obowiązują tylko do 9 maja 2024 r. – sprawdź!

Dragon na komunię

Książka to dobry prezent na każdą okazję – również na Pierwszą Komunię Świętą!

Wirtualne Targi Małych Wydawców
4 – 30 kwietnia 2024

Odkryj z nami ofertę małych, niezależnych oficyn działających na polskim rynku książki. Skorzystaj z dodatkowego rabatu na ponad 8000 tytułów.

Edicon
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Szeroka oferta publikacji o profilu medycznym, z zakresu kompetencji miękkich, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kosmetyki. Skorzystaj z oferty promocyjnej w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców!

Wydawnictwo Elżbieta Stępień
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Elżbieta Stępień jest autorką tomików wierszy, książek dla dzieci i powieści dla dorosłych. Jej książki poruszają ważne tematy społeczne. Zamów już dziś w Magazynie Wirtualnym!

Wydawnictwo Fame Art
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Fame Art to przede wszystkim wyjątkowa seria literatury żydowskiej z książkami Ester Singer Kreitman i dziełami dzieła noblisty I.B. Singera. Wydawnictwo oferuje również książki inspirujących kobiet, jak sędzia Ruth Bader Ginsburg czy aktywistka Audre Lorde. 

Wydawnictwo Filtry
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Książki ważne, prowokujące do dyskusji, łamiące myślowe schematy. W ofercie Filtrów znajdziecie zarówno reportaże, jak i literaturę piękną z różnych stron Świata.

Wydawnictwo Karakter
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Literatura piękna i literatura faktu z całego świata. Zamów ambitną eseistykę oraz książki poświęcone projektowaniu, architekturze i sztuce w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców.

Wydawnictwo Książkowe Klimaty
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Współczesna literatura europejska ze szczególnym naciskiem na Europę Środkową i Wschodnią. Książki, które zrywają ze schematami i stereotypami.

Wydawnictwo Kwiaty Orientu
Wirtualne Targi Małych Wydawców

Publikacje popularyzujące kulturę i literaturę koreańską. W ofercie Kwiatów Orientu znajdziesz książki autorstwa najpopularniejszych i najchętniej czytanych pisarzy i pisarek koreańskich.

Wydawnictwo YAsne! i Fala
Wirtualne Targi Małych Wydawców

YAsne! to świetne powieści dla młodych czytelników z gatunku young adult. Fala prezentuje ofertę obyczajową.

Sprawdź co nowego w Naszej Księgarni

Nauka przez zabawę. Wydawnictwo Nasza Księgarnia oferuje świetne nowości do zabawy i rozwoju najmłodszych.

Czarna Owca poleca!

Nowości, od których nie da się oderwać wzroku. Zamów najnowsze publikacje literatury azjatyckiej od wydawnictwa Czarna Owca.

Zamawiaj książki w przedsprzedaży!

Od kwietnia w Magazynie Wirtualnym Azymutu uruchomiliśmy przedsprzedaże. Od teraz najważniejsze tytuły miesiąca mogą Państwo zarezerwować dla swoich księgarń i bibliotek na kilka tygodni przed premierą.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl