Nowe promocje dla klientów Azymutu (3 kwietnia 2024)

Nowy tydzień – nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 3 kwietnia 2024!

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo BeYA

Bestsellery Young Adult teraz w dużo niższych cenach. Skorzystaj z dodatkowych rabatów na książki Wydawnictwa BeYA. Tylko do 8 kwietnia 2024.

Wirtualne Targi Małych Wydawców

Przez cały kwiecień w Azymucie trwają Wirtualne Targi Małych Wydawców! Zachęcamy księgarzy i bibliotekarzy do odkrywania z nami nowych, ciekawych oficyn działających na rynku książki.

PROMOCJA: Miesiąc Parentingu

100 poradników dla rodziców i opiekunów teraz dużo taniej! Skorzystaj z oferty promocyjnej Miesiąc Parentingu do 30 kwietnia 2024.

Nowa oferta z tanią książką!

Bestsellerowe tytuły już od 4,12 zł. Sprawdź nową ofertę z tanią książką. Wyprzedaż ważna do 30 czerwca 2024.

PROMOCJA: Pamiątka I komunii świętej

Specjalna oferta komunijna. Pismo Święte, Biblia dla dzieci, upominki książkowe. Dodatkowe rabaty tylko do 9 maja 2024.

TYLKO U NAS! Nowa książka Olgi Tokarczuk

Nowa książka Olgi Tokarczuk „ahat ilī. Siostra bogów” już w sprzedaży! OSDW Azymut jest wyłącznym dystrybutorem nowości polskiej noblistki. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Słowo/obraz terytoria.

PROMOCJA: Proza Olgi Tokarczuk

Zamów powieści polskiej noblistki z dodatkowym rabatem. Oferta promocyjna na książki Wydawnictwa Literackiego ważna tylko do 15 kwietnia 2024.

11 kwietnia 2024, godz. 11.00

Baba od polskiego poleca mądre i niedrogie książki na nagrody szkolne

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl