Nowe promocje dla klientów Azymutu (8 kwietnia 2024)

Nowy tydzień – nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 8 kwietnia 2024!

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo Zwierciadło

Publikacje Wydawnictwa Zwierciadło taniej do 54%. Skorzystaj ze specjalnej promocji „Wydawca Tygodnia” – tylko do 15 kwietnia 2024.

Profesjonalne książki z dziedziny nauk przyrodniczych taniej!

Najgorętsze premiery i naukowe bestsellery od PWN – teraz zamówisz z 31% rabatem. Promocja trwa do 22 kwietnia 2024r.

Okazje cenowe: poradniki i literatura fachowa

Literatura fachowa z zakresu informatyki oraz poradniki związane z samorozwojem, zarządzaniem i z hobby: cukiernictwem, fotografią czy elektroniką; zamów książki Wydawnictwa Promise z dodatkowym rabatem do -56%. Promocja trwa do 23 kwietnia 2024r.

Książki psychologiczne dla specjalistów

Poszerz swoją ofertę o książki z psychologii. Fascynujące badania oraz pomoce naukowe, teraz dostępne z rabatem do -31%. Promocja trwa do 22 kwietnia 2024r.

Niezbędna wiedza dla Twoich czytelników!

Zamów poradniki o zdrowiu, psychologii i kuchni taniej nawet o 70%. Świetny pakiet poradników uczących holistycznego podejścia do zdrowia ciała i umysłu. Promocja dostępna do 25 kwietnia 2024r.

Wirtualne Targi Małych Wydawców
4 – 30 kwietnia 2024

Odkryj z nami ofertę małych, niezależnych oficyn działających na polskim rynku książki. Skorzystaj z dodatkowego rabatu na ponad 8000 tytułów.

Te książki musisz mieć w swojej ofercie

Najciekawsze powieści autorów z Chile, Niemiec, Finlandii czy Norwegii, a wśród nich książki noblisty – Jona Fosse. Skorzystaj z oferty Wydawnictwa Art Rage w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców.

Świetna propozycja dla miłośników fantasy

Zamów trylogię high fantasy „Kwiat datury” o losach krainy zamieszkanej przez ludzi, elfy i krasnoludy. Skorzystaj z oferty Wydawnictwa ALPHECCA w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców.

Najlepsze wsparcie do nauki i zabawy – dla najmłodszych

Publikacje edukacyjne, religijne, kulinarne i popularnonaukowe dla dzieci w różnym wieku i dla osób o różnorodnych zainteresowaniach. Skorzystaj z oferty Wydawnictwa Arystoteles w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców.

Literatura katolicka dla każdego

Publikacje z zakresu teologii, historii, filozofii, psychologii, nauk społecznych, a także literatury pięknej, w tym książki dla dzieci i młodzieży. Skorzystaj z oferty Wydawnictwa Biblos w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców.

Radość z nauki i odkrywania świata

Te książki wspierają rodziców w domowej edukacji, nie psując dziecięcej ekscytacji z odkrywania. Skorzystaj z oferty Wydawnictwa Bookolika w ramach Wirtualnych Targów Małych Wydawców.

Zamawiaj książki w przedsprzedaży!

Od kwietnia w Magazynie Wirtualnym Azymutu uruchomiliśmy przedsprzedaże. Od teraz najważniejsze tytuły miesiąca mogą Państwo zarezerwować dla swoich księgarń i bibliotek na kilka tygodni przed premierą.

Nowy kryminał Roberta Małeckiego

W naszej ofercie Magazynu Wirtualnego OSDW Azymut pojawiła się nowość: „Zapadlina” Roberta Małeckiego. Zamów taniej już dziś! Skorzystaj z rabatu na nowość w Strefie niskich cen oraz zniżki do -43% na wszystkie książki autora.

PROMOCJA: Miesiąc Parentingu

100 poradników dla rodziców i opiekunów teraz dużo taniej! Skorzystaj z oferty promocyjnej Miesiąc Parentingu do 30 kwietnia 2024.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl